| iszabella a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la romanii au talent sau la vocea romaniei anul viitor dar nu stiu daca am o voace foerte frumoasa ce trebuie sa fac ca sa aflu ce voce am! va rog un raspuns bun... dau si funda pentrucel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Zapacitaaaa a răspuns:

Oti sa canti in fata prietenilor sau a rudelor si vezi ce parera au. Sau te poti inregistra cu telefonul si dupa aceea asculti si vezi daca iti place. Pupici :*

1 răspuns:
| MioaraParalescu a răspuns:

Daca iti intrebi prietenii, ii lasi sa te asculte, o intrebi pe mama, pe tata.Dar iti trebuie antrenament.Pana anul viitor sincer ai timp.