| iszabela a întrebat:

Buna TPU as avea si eu o intrebare...cum pot sa ma inscriu intr-un concurs cum este romanii au talent sau vocea romaniei?
Sau cum as pute deveni o cantareata sau ceva de genu... dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| helen45132 a răspuns:

''MyraAnurimVanessa'' a spus ce-i corect, daca ai talent si vei aparea la tele vei avea o gramada de solicitari de la alte companii, firme mai stiu eu, e de-ajuns sa ajungi pe ecran si multi sa-ti vada talentul ca deja devii o ''diva''winking bafta

| iszabela explică (pentru helen45132):

Multumesc muul!

| helen45132 a răspuns (pentru iszabela):

winking iti tin pumnii

| iszabela explică (pentru helen45132):

Si cam cat ar costa sa ma inscriu intr-un concurs sau undeva unde sa imi arat talentul?

| helen45132 a răspuns (pentru iszabela):

Depinde,uneori e cam costisitor la niste concursuri la altele un pic iar la altele chiar deloc happy

| HermioneLove a răspuns (pentru helen45132):

Buna! pe la urma ai fost? care ai fost tu?

| iszabela explică (pentru HermioneLove):

Nu am fost...inca

| margoo a răspuns (pentru helen45132):

Si eu iti tin pumnii

| iszabela explică (pentru margoo):

Mersi dar doar din toamna...ok?

11 răspunsuri:
| Robieski a răspuns:

Cand vezi reclama la TV vezi ca iti zice ca trebuie sa mergi in cutare loc pentru. a te unscrie!

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Te duci la preselectii dar nu alea ca la televizor, te inscrii faci numarul si vezi daca treci ca sa ajungi la tv.

| Stormblade a răspuns:

Ai aici un articol complet despre cum se face inscrierea la Romanii au Talent. Trebuie sa aplici pe site, sa urmaresti localitatile unde au loc preselectiile si sa mergi la data anuntata. Nu costa nimic.
http://romaniangottalent.blogspot.com/......alent.html