| Lorryyyy a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar role pentru prima data, am vazut intr-un loc cu 60 si ceva de roni si nu stiu cat de bune vor fi, voi ce ziceti vor tine sau nu? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Lari02018 a răspuns:

Pai daca sunt la 60 de ron nu cred ca sunt asa de buna calitate.si mai ales daca inca nu sti sa mergi cu ele, dar valoarea lor mai cansta si in ce roti au.de exemplu daca au roti de silicon sunt mai scumpe dar daca au roti de cauciuc sunt mai ieftine
funda plssspuppy dog eyes