| Anesiss a întrebat:

Vreau sa-mi fac cont pe Www.prieteni.ro.Mi-am scris toate datele personale si imi apare asa,, Acest email trebuie sa fie activat" si nu stiu cum se activeaza.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| thebloodsoul a răspuns:

Trebuie sa primesti un mail daca nu apare cauta la spam si dai click si scrie acolo gen "click aici pentru confirmarea contului dumeavoastra" sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| PufffRozzz a răspuns:

Buna, Da te vom ajuta, 10 pentru intrebare

Uite toti pasii pe care trebuie sa ii parcurgi

1. Du-te pe www.mail.ro, logheaza-te si verifica-ti mailul
2. in email iti va da un site pe care trebuie sa apesi pentru a-l activa
3. Emailul tau este activat, distractie placuta pe site :)

Succes :)

| yoGabriela a răspuns:

Pai incearca sa intri pe www.mail.ro si vezi ca ai primit un mail in care iti cere sa acctivezi. Apasa pe link-ul acela si toata problema se rezolva

fundita?

| yoGabriela a răspuns:

Buna! Incearca sa intri pe www.mail.ro, te loghezi acolo si vezi ca ai primit un mail in legatura cu site-ul in care vrei sa te inscrii. Dai pe link-ul acela si toata problema se rezolva. Daca nu ai inteles sau ai nevoie de ajutor da-mi un mesaj

fundita?:D