| andrei1121 a întrebat:

Vreau sa stiu ce este paypal si daca e sa-mi fac cont cu ce ma ajuta si de ce imi cer aia datele personale

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un serviciu de transfer online de bani. Normal ca iti cer datele personale altfel cum vrei sa te identifice si sa iti ia sau sa iti vireze banii in cont?

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Paypal este un serviciu de plati online, daca iti faci cont poti efectua diferite plati si iti datele personale pentru confirmare identitatii.

| imitatiedeom a răspuns:

Si nu te ajuta.