| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac si eu un prieten sau o prietena, pentru iesit din cand in cand in oras, la o cafea, plimbat in parc etc. Am 23 de ani, locuiesc in Bucuresti, sunt atee, ascult muzica electronica (dnb, techno, trance, dubstep etc.), imi plac discutiile profunde - cam tot ce tine de filozofie, psihologie, stiinta, mitologie etc. (exclus moda si alte cacaturi triviale). Daca e cineva pe aceeasi lungime de unda, va rog dati-mi un semn (sau un PM). Multam.

2 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

As fi vrut eu, dar este imposibil.

| JoulieT a răspuns:

Ador tot ce tine de filosofie, psihologie, stiinta, mitologie