| LordJohn a întrebat:

Vreau sa-mi iau o bicicleta dirt si nu stiu daca sa mi-o iau gata facuta sau sa o iau pe piese... ce parere aveti, sa o iau pe piese? Daca da dati-mi si mie un site cu piese bune...mersi

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Eu zic s-o iei gata făcută.winking

| cat a răspuns:

Poti sa incepi cu asta http://www.crownfashion.ro/cumpara/medalion-cu-biciclet%c4%83-638446 Sper ca nu te-a deranjat gluma. Spor la constructia bicicletei!

| Edward_2553 a răspuns:

Parerea mea e sa nu te complici.ia-o gata facutahappy succes si s-o stapanesti sanatoswinking