| NotYet a întrebat:

Vreau sa-mi raspundeti la aceasta intrebare ati avut vreodata senzatia ca cineva iti vrea raul sau visuri?

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Fiecare avem temeri fel de fel. Daca sti ceva sigur de care sa-ti fie frica si nu este doar o senzatie, trebuie sa verifici pentru a fi in siguranta. Sa stii, ca de la 4 luni de la nastere, oamenii au frici.Dar trebuie sa ne infrangem aceste stari emotionale pentru a nu le accentua. Fii pozitiva si totul va fi bine!