| AniAnonimul a întrebat:

Bună fetelor! Am o întrebare pentru voi:
Cum e sa faci sex anal? Vreau sa îmi răspundeți doar daca ați făcut sau știți cum e senzația ca și eu as vrea sa fac astăzi cu iubitul meu și îmi este putina teama, asa ca vreau sa îmi spuneți și mie dacă ați făcut, dacă da și cum se simte?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Evită sexul anal deoarece slabeste sfincterul si poti dezvolta incontinenta adica vei face treaba mare pe tine ca nu vei mai simtii cand i ti vine sa faci, si este ne placut sa faci pe tine ca o babă si pe strada sau in autobuzlaughing vei mirosii a c cat.

| AnotherGirl a răspuns:

Bună! Ideea de dezvirginare anală mi se pare o stupizenie. În orice caz, anusul nefiind făcut pentru sex (evolutiv mă refer) îți dai seama că este mai neplăcut, comparativ cu sexul vaginal.

Contează foarte foarte foarte mult lubrifierea. Există niște lubrifiante destinate exact sexului anal, care mențin locul lubrifiat mai mult timp decât un lubrifiant obișnuit.

În rest, mult preludiu și tipul să fie atent, răbdător și tandru, nu să intre ca berbecul în ușă.

| Violleta2022 a răspuns:

Sexul anal este scarbos, dezgustator, dureros si injositor, pentru o fata/femeie, neoferindu-ti nici o placere sau beneficiu, in plus iti rupi anusul si va trebuii sa porti dopulet in curulet, pe veci.
De ce ai vrea sa incerci asa ceva, cand vaginul este suficeint sa-ti aduca placere si extaz?

Bag sama ca acum vreo 2 topice erai baiat, acum te dai drept fata... hotaraste-te ce esti, ca te faci naibii de rusine cu minciunile! laughing

"în 27 Ianuarie | AniAnonimul a întrebat:
Eu ca băiat ador fetele..."

| UnulSimplu312 a răspuns (pentru Violleta2022):

Hei nu vreau sa ma bag dar el nu a precizat în întrebarea lui ca este fata sau băiat a zis doar ca are un iubit laughing, asa ca poate baiatu e gay

| Violleta2022 a răspuns (pentru UnulSimplu312):

Daca citesti postarile acestui user, in majoritatea spune ca este baiat iar in acesta spune ca vrea sa faca sex anal cu iubita lui.

Cand nu esti sigur de ceva, nu comenta inutil, ca nu suntem niste copilasi pe aici, care nu stim ce vorbim.
Deci ciocul mic si stai in banca ta ori raspudne numai acolo unde cunsoti raspunul corect.

| VoidEternal a răspuns (pentru UnulSimplu312):

Las-o man, nici măcar nu citește cu atenție întrebarea și apoi se da rotunda "corectând" pe oricine. A citit "buna fetelor" și a presupus imediat (eronat) că scrie o fată deși din nicio altă întrebare nu reiese că e fata, ci fix invers. Până și username-ul e de băiat dar ea o tine pe a ei. Clasic Violetta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sexul anal nu e la fel pentru toata lumea.
Partenerul tau ar trebui sa aiba 14 simturi cand face asta. Corpul tau poate permite sau nu penetrarea. Iubitul tau ar trebui sa simta acel "nu", altfel vei avea o experienta groaznica.
Rabdarea e foarte importanta, si lubrifierea.

| anonimuIl a răspuns:

Mai bine nu faci sex anal.

| ionur a răspuns:

Băgați un morcovlaughing))))))))) laughing))))))

Eu zic pe față frate ce am de zis
-_-)))))

| UnulSimplu312 a răspuns:

E plăcut având în vedere ca ai totusi un receptor al plăceri situat sub vezica dar trebuie tot timpul când o faceți lubrifiere maxima pentru a nu perfora canalul