| mriuls a întrebat:

Hei TPU, spuneti'mi va rog cum sa parolez un calculator? adica atunci cand il deschid pentru al deschide sa bag parola si fara parola sa nu se poate deschide? FUNDA + VOT, multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| EuPentruToti a răspuns:

Intri Start > Da-i click pe Imaginea Userului > Dai click pe Home
Dai click pe imaginea useruui tau, click pe Create a password si scrii in primele doua parola cu care vrei sa intri.
P.S.big grinaca vrei sa dai un indiciu(ori sa iti reamintesti u parola, ori sa o poata afla altcineva)scrii in a 3-a casuta Indiciul.
Bafta!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai windows xp faci asa cum arata in tutorrialul asta http://www.tutorialepc.info/......windows-xp