| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa scriu ceva mai deosebit la despre mine si nu prea stiuthinking
Vreau sa pun poze si sub fiecare poza sa scriu ceva dar nu stiurolling on the floor))))))))
ma puteti ajuta?big grin

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Nu te putem ajuta! Daca ai scrie ceva ce noi ti-am da, ar fi despre noi, nu despre tine. Trebuie sa fii tu insati, originala, chiar daca poate nu va fi chiar atit de deosebit. Si nu te grabi sa scrii ceva, gindeste-te bine inainte, si vei vedea ca pe parcurs iti vin idei. Dar nu cere unor necunoscuti sa scrie ei despre tine, caci nu poate fi posibil un asemenea lucru. Tu te sti mai bine decit oricine, si tu trebuie sa scrii despre tine.

2 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Da, te putem ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fi tu originala...happy