| edina a întrebat:

Vreau sa sterg un cont de hi5 la care nu-i mai stiu parola ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

To delete or cancel your account, log in at http://www.hi5.com. Once you are logged in, click "Account" at the top right corner of any hi5 page. At the bottom of the Account page, click the "Cancel My Account" link. Enter your email address and password and click the "Cancel my account" button. Once canceled, your profile is removed and you will no longer receive email from hi5 or messages from other hi5 members.

Sper ca te descurci la engleza.;))
Am intrat pe hi5 si sus de tot dreapta(in dreapta profilului) gasesti Ajutor sau Help si dai click si gasesti mai multe intrebari cu raspunsuri acolo.Eu am dat direct copy-paste pentru ca imi era lene sa scriu:">.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
In mod normal trebuie sa existe sub logare si optiunea de -Ai uitat parola?, pui cursorul pe ea si urmezi etapele.
Incearca asa sau mai asteapta si alti colegi de ai mei care au un posibil cont pe Hi5 si te vor ajuta cu cea mai mare placere.
Pa, pa.