| iulka a întrebat:

Vreau să ştiu ce părere aveţi despre industria muzicală din zilele noastre? ( industria muzicală din întreaga lume)

Răspuns Câştigător
| FineBroAndy a răspuns:

Pai muzica buna s-a scos.Au in ceput toti cu muzica lor Rock.Mitocani.Muzica cea mai buna este cea din ani mai vechi, care nu era facuta cu trupe sau chitaresau megafoane. Mie imi plac unele melodii noi, dar nu toatewinking

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E intresanta industria muzicala mondiala.SUA clar detine monopolul in materie de muzica, dar nici mexicanii si spanioli nu stau rau.Ar mai fii englezi, norvegienii si germanithinking Se ridica in fiecare zi o noua voce de ascultat.Nu pot decat sa ma bucurhappy

| Elena1234456 a răspuns:

La noi nu este buna, in strainatate muzcia evolueaza, in tara te scarbeste (manele sau muzica in engkeza pronuntata de seamana cu orice limba numai cu engleza nu).

| cornculapte a răspuns:

Asculta piesa Funhouse a lui Pink. Este o metafora a industriei muzicale din ziua de azi. Extrem de adevarata. Daca nu o intelegi, da-mi un PM si ti-o explic.

| alex112233 a răspuns:

De la noi nu este prea buna dar din strainatate este buna industria muzicala dar a noastra in nici un caz nu-i buna

| rasfatzata_8483 a răspuns:

Muzica pot sa spun ca s-a "degradat" foarte tare.Eu lucrez in domeniu si ma enerveaza foarte tare cand vad ca apar la tv tot felul de ametite si ametiti care abia stiu sa tina un microfon in mana; pai ce sa il mai intrebi de teorie si armonia pe care o canta? Habar nu au... da ce sa ii faci...BANII VORBESC