| lilith16 a întrebat:

Ce parere aveti de industria muzicală din România?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pare asa reusita, mai degraba americanii prin anii 90 si 80 au facut treaba buna

| RAY a răspuns:

Eu ascult de toate, unele piese imi plac, alte nu-mi plac, pe mine nu ma interesează genul de muzica

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca Delia e o artista adevarata, are o voce foarte misto. Si atat pot spune despre muzica romaneasca.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E... muzica facuta ori pentru a face bani ori pentru pasiune. Cam atat. E ca si cand as intreba ce parere am despre canile facute in Romania, despre telefonul Allview dezvoltat in Romania. Au parti bune, parti rele, parti mici, parti mari ((:, mai zic?

| Celcestietot a răspuns:

Unele melodii romanesti chiar suna bine, dar mai mult sunt cu artistii din strainatate.

| Sofer a răspuns:

Nu prea imi place. decat rap hip-hop-ul romanesc e super fain.

| lilith16 explică (pentru Sofer):

Rap-ul vechi sau cei care sunt deja "bătrâni " in domeniul asta, nu cei ieşiţi acum

| Sofer a răspuns (pentru lilith16):

Pe astia vechi i-as asculta zi de zi. Am inceput cu Bug Mafia de mic.

| lilith16 explică (pentru Sofer):

Baga kazi, specii, fratii grime si nu uita de paraziţii((;

| Plato a răspuns:

Trendingul din Romania e dezolant, insa avem si niste artisti geniali.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Ascult doar muzica veche

| CdeMetal a răspuns:

Avem si muzica buna, dar majoritatea oamenilor nu o asculta

Răspuns utilizator avertizat