| Upz0r3 a întrebat:

Vreau sa stiu daca TAPS (Ghost Hunters/Vanatorii de fantome) este real.adica la TV pare destul de real astept raspunsuri cu afirmatii clare.

11 răspunsuri:
| NiallsFutureWife a răspuns:

Bogdanell daca te-ai fi uitat mai mult si mai atent la Ghost Hunters ai fi vazut ca a fost un episod in care au primit intrebari si au dat raspunsuri

Si da sunt cu totul si cu totul adevarati!

Daca voi credeti ca nu sunt adevarate cazurile deoarece emisiunea este difuzata pe AXN SCI-Fi va inselati!

Este difuzata pe SCI-Fi deoarece este despre fantome si spirite dar asta nu inseamna ca nu este adevarat!

Sper ca ti-am fost de ajutor! SI TAPS SUNT REALI!

Sunt infiintati de 15 ani

Primesc FUNDA?

| SongElena a răspuns:

Eu ador aceasrta emisiune si ghost hunters inseamna vanatorii de fantome eu uan cred ca este real la cate ep m-am uitat ba eu si cu inca 3 colegi neam infiintat clubul taps si noi iubim emisiunea si eu sunt 100% sigura ca este reala

| MarcuDany a răspuns:

Da.Eo zic ca e real.Si eu a muneori experiente mai ciudate in apartament.Azi la 19:00 este iar un episod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigur daca sunt reali dar sunt sigur ca unii au avut experiente paranormale in realitate.De exemplu superstarul Michael Jackson sau nava fantoma Olandezul Zburator sunt chestii paranormale care pot ascunde chiar si fantome.

| clau44 a răspuns:

Nu stiati, ca exista TAPS Romania?

| didulica a răspuns:

Iti zic sincer ca de ziuua mea am fost in america si i-am cunoscut, iti scpun ca exista, pentru ca au dat si eupisoade in direct ex:26 februarie 2013, in plus axn scifi inseamna ceva ceva real dar ca nu vezi asa in alte tari.si suunt 100% sicura ca estista si sper ca te-am lamurit :*winking

| inglymanuela a răspuns:

Desigur ca sunt reali Ghost hunter,
Multe emisiuni sunt inspirate din fapte reale...
http://dsc.discovery.com/tv/ghost-lab/

| Marian_Fnx_1979 a răspuns:

Majotitatea emisiunilor de genul asta sunt false dar defiecare data cand ma uit la ei zic ce naiba a fost acolo si caut sa vad daca est trucat la fiecare episod chiar in vara asta am vazut un maraton in care am ramas socat cand am vazut in unul din episoade can geanta lui i s-a ridicat si a fost lovit in fata doara de curiozitate tu ce parere ai?

| Marian_Fnx_1979 a răspuns:

M-am uitat de multe ori la taps si am incercat sa cu ocazia din vara aceasta
cand a fost un maratonsa imi dau seama daca este fals niciodata nu am obervat ceva care sa fie trucat dar
sa vezi cum geanta unui coleg se
ridica de la sold in fata si il tranteste e
ceva depinde ce vrei sa crezi eu cred

| Marian_Fnx_1979 a răspuns:

Am vizualizat de multeori taps si cu ocazia din vara asta amicercat sa investigez dar dupa ce am vazut episodul cand un coleg de-al lor avea o geanta la sold si i s-a ridicat in fata culcandul la pamant e ceva sincer eu cred

| bogdanell a răspuns:

Salut...pai.ghost hunters nu cred ca exista intr-adevar dar s-a dovedit stintific ca sunt doua feluri de spirite:
-demoni care au fost in viata lor oameni rai si care iti pot face foarte mult rau
-fantome care sunt doar niste suflete care isi cauta un loc de odihna. acum nu putem sti daca sunt adevarate aceste afirmatii