| Lumy a întrebat:

Vreau sa trimit mesaje la utilizatori si imi spune ca trebuie sa scriu e-mail ulsad si nu gasesc unde as putea sa-l scriusad

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Cred ca-ti trebuie o confirmare a email-ului tau, ceea ce inseamna ca trebuie sa trimiti o-nstiintare adminului, ca sa-ti trimita o cerere de confirmare pe email-ul tau.
http://www.TPU.ro/contact
Scrie-i administratorului ca nu ai primit cererea de confirmare a email-ului tau, si nu poti trimite mesaje utilizatorilor TPU. Parca asa era! Oricum, bafta.;)

2 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Intra in mail si vezi sa trebuie sa fi primit un mail cu un link, trebuie sa activezi link
si pe urma poti sa trimiti msg

| alexdop21 a răspuns:

Dupa ce scrii mesajul iti cere o singura data mailul dupa care ii dai sa te tina minte si e ok!