| NiColle14 a întrebat:

Vreau sa urmaresc un film de dragostee....cu final trist... sa plang putin.laughing! Ma puteti ajuta?

funditaa.

Răspuns Câştigător
| Cosmin1I a răspuns:

Sweet november, The Notebook, A walk to remember, 500 days of summer, Titanic, Ghost story.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu vezi padurea de copaci, cu asa multe vedete si panarame la televizor care se maria in direct, apoi divorteaza pe urmatorul post tv, iar tu nu ai reusit sa plangi?

Saracuta, nu ai reusit sa vezi finalul, lasa ca dau antenele reluare.

| Sunshine31 a răspuns:

One Day e cam trist... dar e si fainbig grin