| Andreeaa20 a întrebat:

Vreau să vă întreb despre zodia taur, dacă aveți prieteni din această zodie. Am avut un prieten din zodia taur dar ne-am despărțit.
Era impulsiv, agresiv, asculta muzica rap sau prefera să se îmbrace in galben.
Dacă aveți o cunoștință din zodia taur, aș vrea să știu cum se comportă cu voi?
se aseamănă cu descrierea mea de mai sus?
Există o asemănare intre ei?

13 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Nu este vina zodiei ca este asa. Asa-s barbatii, mitocani laughing.

| Paul754880338 a răspuns:

Nu este nici zodia nici "barbatii mitocani" raspunsul la intrebarea ta. Sa pui eticheta pe un grup din pricina unui individ este cea mai la indemana metoda de a te declara un judecator atotputernic si a tot cunoscator. Cati alti barbati sau baietei ai cunoscut pana acum? Cati din ei erau in zodia respeciva? Deci?! Cum de nu ai decis ca numarul de la pantof sau culoarea ochilor sunt determinante
pentru acest comportament?! Intrebarea mea este alta. Nu cumva te-ai vrut o "bad girl" si ai ales un "bad boy"?

| Andreeaa20 explică (pentru Paul754880338):

Nu e adevărat. Copilul nu era derbedeu era doar agresiv. Și voiam să aflu dacă e din cauza acestei zodii blestemate

| NotNamed a răspuns:

Problema nu e la el, este la tine pentru ca in 2021 inca mai crezi in zodii. Si ne mai întrebăm de ce tara este de rahat când majoritatea populației este prea religioasa si superstitioasa.

| Alinailies a răspuns:

Eu sunt taur si tot ce pot sa-ti spun e ca sunt foarte incapatanata si impulsiva.
Taurii sunt caposi, cu bun simt, ambitiosi(cam asa sunt toti prietenii pe care ii am din aceasta zodie), n-am cunoscut *taur" violent.
Depinde de educatia fiacaruia, poate fostul tau are niste traume din copilarie si din cauza asta are astfel de comportament.
Poate ii placea galbenul si de aia se imbraca in galben, nu e o trasatura a zodiei musai.

| UnDiavol a răspuns:

Iar cu zodiile laughing))

| Mirel4412 a răspuns:

Daca te intreb, probabil ca nu stii ce inseamna astrologia si care e treaba cu zodiile, te uiti dimineata la pro tv si auzi ca zice la toti de bine si asa crezi ca e...
Am rude taur, unii sunt mai "rai" unii mai"buni"...
Daca iti traiesti viata dictat de niste stele pe care nici nu le vezi tu inseamna ca e cam rau

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru NotNamed):

Tara horoscoaplor, moastelor si bigotilor.

| Crackman a răspuns:

Sunt taur laughing) ascult rap dar galben cam gay
Sunt calm, am momente se impulsivitate dupa zile întregi de acumulare

| Mopmop a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa faci cursuri de astrologie. Dupa ce capeti ceva experienta sa iti alegi partenerii in functie de zodii, e cel mai indicat asa nu dai gres niciodata! Singurul incovienent ar fi ca s-ar putea, asa cum o vorba din popor spune: "sa ramai fata batrana"!
Lasand gluma la o parte intr-o relatie ar trebui sa cauti de la inceput 3 probleme care le-ar putea avea posibilul partener: gelozia, alcoolism si proasta crestere.
Daca observi macar 1 din astea fugi cat poti de repede!
Seara frumoasa iti doresc!
PS: 11/05/19. data mea de nastere!

| Andreeaa20 explică (pentru Crackman):

Eu cred că tu esti rac după denumirea ta

| Crackman a răspuns (pentru Andreeaa20):

Numele este de familie

| Adry05 a răspuns:

Eu sunt taur da-s fată, pot să mă pronunț? laughing))
am cunoscut un singur bărbat taur și mi s-a părut și mie foarte agresiv
btw iubesc galben laughing) mereu mă atrag hainele galbene