| mary20 a întrebat:

Vreau sa va intreb si eu ce parere aveti despre relatile de pe mess, credeti ca sunt adevarate?

Răspuns Câştigător
| cristi27 a răspuns:

Eu zic ca sunt si bune si rele, eu am prietena cunoscuta pe mess, avem o relatie frumoasa ce dureaza de 3 ani si ne vedem in fiecare sfarsit de saptamana(cum ne permite si noua timpul)si acum chiar ne gandim sa ne mutam impreuna, banii care ii stricam pe drum si credeti-ma ca sunt destui mai bine ne luam o chirie.Eu zic ca aceste relatii sunt si utile dar sunt si vrajeli multe

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dupa ceva timp de vorbit pe mess (un an), l-am cunoscut personal. Suntem deja un cuplu de 3 ani si relatia este exceptionala.

DAR! Cred ca este una dintre putinele exceptii de la regula. In general, nu am incredere in bazaconiile spuse pe mess si, ca sa capete careva loc in lista mea, trebuie sa treaca prin nenumarate furci caudine.

| alexdop21 a răspuns:

Nu mai bine te vezi cu el? ...sau daca e departe las-o balta big grin

| yadora a răspuns:

Bune... asa mi-am cunoscut sotul...

| catthshshshs a răspuns:

Nu, nu sunt...Trebuie sa cunosti si persoana in realitatewinking

| faranume a răspuns:

Depinde. daca il cunosti si in realitate
Daca vb mai mult p mess nu e o problema atat d mare dar daca nu va cunoasteti nu puteti fi impreuna p messlaughing

| pisoias a răspuns:

Nu prea cred. S-ar putea sa-l astepti pe"Fat-frumos" si sa-l vezi pe "Sperie ciori".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, eu nu cred in relatiile de pe mess, si nici atat in cele de la distanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant adevarate dar nu cred ca sunt de durata.decat daca-l cunosti si in realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap... daca nu va vedeti e naspa... cel mai bine este sa nu va limitati numai sa vb pe mess... o intalnire...la un suchee hee etc. Mi-e chiar mi-a placut de un tip pe mess si am "stat" q el 9 luni... da din pacate am cam pus suflet si deh...oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mess-ul este un inceput, pasul urmator este sa va intilniti. Abia dupa ce va vedeti in realitate relatia poate sa se sudeze si sa continue, sau sa krape. Dupa cum am citit, deja ai doua exemple pozitive Ardnaxur1961 si Yodora. Lumea evolueaza, inainte se foloseau anunturi in ziare si agentii matrimoniale, pentru cei care nu-si gaseau parteneri din varii motive. Acum exista net, site-uri si messenger. So that its it. Go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul meu m-a "abordat " pe un sitebig grin si dupa 1 an si jumatate suntem impreuna...bine suntem din acelasi oras... iar relatie la distanta am avut si eu a durat 2 ani...numai ca gelozia lui excesiva a pus capatat relatie...si nu regret ca s-a terminat ...cred ca asa era mai bine...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un posibil raspuns: http://www.youtube.com/watch?v=mAFHuBen2HI este extrem de haios!

| mary20 explică:

Vroiam sa va spun ca suntem amandoi din bucuresti distanta nu ar fi o problema