| lilwayne19 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatile la distanta?:Xfunda

Răspuns Câştigător
| pengu a răspuns:

Pff... daca esti in stare sa suporti distanta (depinde si cat de mare e), daca exista iubire, daca stiti sa comunicati, atunci de ce nu?
Dar daca aceste conditiile nu se indeplinesc atunci... degeaba incerci pentru ca e doar amagire...
Eu sunt de 2 ani si ceva intr-o astfel de relatie si inca merge, dar trebuie grija happy
asta e parerea meawinking take care tongue

6 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Hallo.
Sun perfecte.
Poti sa faci ce vreismug.
Pa-pa.
Fundaa?puppy dog eyes

| DroGuleTz a răspuns:

Si colega mea e la fel se intalneste cu bitul ei in pauze si nu-si spon nimic dar peste o luna fac un an de cand sunt impreuna big grin :X fundita puppy dog eyes?

| Darkus a răspuns:

Am incercat si eu dar nu tin maxim 1 saptamana apoi mai bine las-o pana nu te lasa ea pe tine. Funda?

| stefanik04 a răspuns:

Relatiile la distanta pot merge sau nu...depinde de persoanele in cauza, si de personalitatiile lor, de felul lor de a fi
De asemenea pot sa nu meraga, dar eu stiu persoane care au relatii la distanta si le merge bine(de vreo 3 ani), si-au pus ceva reguli ce le-au respectat
Sper ca te-am ajutat
funda?

| anonim20 a răspuns:

Inutile

| CriStiNa_2000 a răspuns:

Nu sunt de durata, crede-ma. o sa zici ca sunt nebuna. dar o sa iti dai seama ca asa e. t pup:*.