| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intrebare cv...Am sters din greseala "cosul de gunoi" de pe desktop...nu stie nimeni cum as putea sa il pun din nou la loc?straight face

6 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Zi si mie cum ai reusit, din cate stiu nu se poate sterge[eventual poti cu cinestie ce program], normal[fara niciun program] nu poti sa il stergi. Este singurul care nu se sterge de pe desktop

| Dianna a răspuns:

Sigur ai vista daca ai putut sa-l stergi laughing)! si eu am patit odatabig grin.
deschizi my computer si o sa vezi desfasuratorul acela in stanga : gen comenzi rapide.si acolo o sa vezi si control panel si my computer si recycle byn`u.il tragi pe desktop si gata!

| adinaciosescu a răspuns:

Incearca sa intri in START, la Search Results sau lupa da cautare, si vei afla unde e. Dar chiar asa cum ai reusit? Probabil e stearsa doar icoana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum l-ai sters?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mult diana imi datuse de cap... ufffffffffff

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff... ce zici tu diana ala e shorcut...si eu am patit la fel. ii o optiunde unde poti alege ce vrei pe deskop si ce nu.asta e a 2-a oara cand patesc.si il vrea din nou pe deskop dar nu shorcut!