| ionut20122 a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare... sunt fete care doresc sa vorbeasca si cu mine pe mess?

20 răspunsuri:
| ღDiissyღ a răspuns:

Da sunt, inclusiv eu!

| ionut20122 explică (pentru ღDiissyღ):

Tatubosu; d

| ionut20122 explică (pentru ღDiissyღ):

Id meu este tatubosu

| Brâncuşi a răspuns:

Sunt,sunt ionutz, dar ce le oferii?

| ionut20122 explică (pentru Brâncuşi):

Ce as putea sa le ofer?

| gfghn a răspuns:

Da eu vreau! Trimite id pe privat :d

| annadouapuncteics a răspuns:

Eu! da u add la pop_katia

| Andreiretroalien1234 a răspuns:

Asta a fost gen vreau sa imi fac o prietena si nu gasesc, toate fetili sa ma caute pe mess.

| ionut20122 explică (pentru Andreiretroalien1234):

Ba nuwinking eu nu sunt gen altii precum probabil esti tuwinking

| Xtadelo a răspuns (pentru Andreiretroalien1234):

rolling on the floor))))))))))))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreiretroalien1234):

Trebuie sa-si gaseasca si oamenii de genul cumva jumatatea, nu?laughing

| Brâncuşi a răspuns (pentru Xtadelo):

Opa,anonimous,prietene cf?happy...Si ionutz cum se sa le oferi o plimbare cu telegondola, si o mancare calda de la KFC si bateti palma.

| Xtadelo a răspuns (pentru Brâncuşi):

Foarte bine prietene happy Tu ce mai faci?

| Brâncuşi a răspuns (pentru Xtadelo):

Uite incerc sa ma ridic mai sus, cu mai multe raspunsuri serioase, si mai multe funde... observ ca tu esti mai jos, intrii mai rar, sau nu iti place TPU?

| Xtadelo a răspuns (pentru Brâncuşi):

Intru destul de des si imi place TPU :X
Dar sunt mai noua pe aici big grin

| Brâncuşi a răspuns (pentru Xtadelo):

Oo,am onoarea cu o Domnisoara? Credeam ca esti baiat...nici nu stiu cum te cheama, lasa-mi id tau pe privat, desigur daca doresti...

| NoBoDyElSsE a răspuns:

Pentru oameni buni sunt! si Bafta in continuare in cautare mai vb