| Ambițiosul a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu o persoana din alta țară care imi este foarte draga si ne respectam reciproc. Faza e că ea știe că eu vorbesc limba ei si e naspa.Nu vreau sa mai folosesc google translate că poate nu mai am sanse cu ea.

Imi doresc sa ma ajute cineva cu conversatia in(germana/engleza) pe instagram.Sau măcar sa-mi recomandati un site de unde sa preiau cateva conversatii corecte cu alte persoane, dar multe.

Este foarte important pentru mine ❤

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Da' fix o sa răspundă cum găsești (dacă găsești) pe siteurihee hee