| bloodyhell a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe nume care incep cu litera F (sa fie cat mai ciudate si pentru fete).stie careva?

7 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Frusina, Filofteia, Francine, Filomela, Filumena, Floarea,

| SabbyNightShadow a răspuns:

Florica, Florina, Florinela, Francine, Felicia, Fenicia, Fevronia, Filipa
, Filofteea,, Fiona - nume irlandez, Flavia, Floarea,
Flori, Floriana, Florinela, Floris, Fortuna, Francesca, Francisa, ei ce zici de astea?happy sper ca te-am ajutatwinking

| FadetoBlack a răspuns:

Fluffy happy
floopylaughing
florentina
florica
fluny
formy
fency
fany

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fabienne
Fae
Faiga
Fairlee
Firuze
Fafnir
Fatma
Fala
Falda
Fay
Fatin
Felicia
Fidelia

| LifeEternal a răspuns:

Fausta o_o laughing

| gabitzagabi a răspuns:

Floricica, Fancy,Fufy,Floare,Fayre,Faylinn,Fedora,Felicia,Fifi,Fidelia,Flavia,Fiorella,Francesca,Fulvia,Freira,Fonda,Fiona,Fidelina,Faby,Fabianna,Fina,Fivy,Fotini,Filipa,Filofteia,Florentina,Fabiola,Fevronia,Fatima,Faustina,Firuta,Filadelfia,Freda, Frederica, Fulvia, Flavia, Fidelia.Cam astea le stiu. Sper ca te-am ajutat happy. Fundaaa?batting eyelashes

| Bruneticaa a răspuns:

Flavia :X