| nicoleta24 a întrebat:

Ce reprezinta muzica pentru voi?

7 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

O asc de fiecare data cand asc pc. nu mai pot fara ea

| yumeee a răspuns:

Cea mai expresivă formă a artei. (vorbind despre muzica de calitate).
O armonie de instrumente şi ambienţe, menite să mă calmeze, sensibilizeze, înveselească, bine-dispună, depinde. Muzica poate să facă atât de multe, dacă este ascultată cum trebuie.

| Bunny a răspuns:

Un prieten.happy Cred ca din fiecare melodie, din fiecare gen de muzica, de la fiecare cantaret avem cate ceva de invatat.Versurile sunt refugiul meu.Tot ceea ce exprima.si momentul cand dai drumu la muzica sa te calmezi, sau sa nu fii singur, sa ai amintiri, e un sentiment foarte placut.happy

| agent003 a răspuns:

Dar pentru tine ce reprezinta muzica?

| angeltyo a răspuns:

O mangaiere. O alinare, o binecuvantare, un refugiu.Atat de multe... Muzica e ceva extraordinar, atat de dulce si de lina... Sincer, nu cred ca sunt suficienta cuvinte pentru a exprima multitudinea de sentimente ce ma cuprind cand ascult muzica.

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Pai de ex e un mod de a ma calma cand sunt nervoasa, sau trista ...Si cand ma bucur de ceva asc muzica big grin

| Teenagernynho28 a răspuns:

Muzica e arta care are cea mai mare influenta asupra sufletului;
muzica e "spuma" sufletului, daca vreiwinking