| Christinne8 a întrebat:

Vreau si eu niste fraze dure si jignitoare.

2 răspunsuri:
| DilauRo a răspuns:

Cred ca ti-a spus Cristiana destule. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti urasti parintii de moarte, te inteleg perfect.
Daca nu ai mai avea picioare ai mai purta pantofi? (nu) Si atunci de ce porti sutien? happy
Ai o fata pentru radio.
Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni... si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu?
Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?
De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari?
Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?
Sunt asa de trist fara tine...parca ai fii aici
Esti mai zdreanta decat presu` maica-tii de la intrare! laughing
Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.
Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut
Orice omare dreptul sa fie prost, dar tu abuzezi de acest drept.
Hai spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde. laughing
Stiu ca nu esti prostul nimanui... dar cineva o sa te adopte odata si odata.
As vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde.
Ce ma freci la icre toata ziua?
Cand o sa-ti iau fata...sa`mi dai curu` inapoi.
cam atatbatting eyelashes have phun