| BeHappyOriceArFi a întrebat:

Vreau si eu niste pareri despre Justin Bieber,nu inteleg de ce multe fete ar sari de pe un bloc pentru,pe el nu il intereseaza deloc asta,lui nici macar nu ii pasa cand ii se spune ca au lesinat fete din cauza ca nu mai erau bilete la concertul lui,nu stiu ce sa mai zic, vreau si eu niste pareri din curiozitate.

13 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Mintea fetelor n-ai ce le facelaughing
Nu am vazut nici odata un baiat sa reacioneze asa la vederea unui star feminin.

| BeHappyOriceArFi explică (pentru MarianWLF):

Ei da, asta inseamna ca nu mai vazut pe mine cand o vad pe Selena Gomez laughing

| MarianWLF a răspuns (pentru BeHappyOriceArFi):

Ok asta e ceva noulaughing

| LoveÈℓa a răspuns:

Fanele lui sunt doar fetiscanele de 10 ani sau alea de 14 care au vazut prea multe filme romance.In plus cel mai mult ma enerveaza faptul ca toate cantecele lui sunt numai despre iubire.Acum vreo 2 ani a arat la stiri ca una plangea mai tare dacat i-ar muri mama.Era rosie la fata si tipa pe-acolo si mai erau vreo 100 pe acolo.Si nici eu nu inteleg ce are asa special.E doar o vedeta(sunt mii de vedete in lume), adica nu canta chiar asa de,, uauuuu,,. Prima data cand i-am ascultat o melodie credeam ca ar fi o fata(pe bune credeam ca canta o fata). Sunt multi alti baieti (vedete) mai frumosi decat el si cu o voce mult mai buna.

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Stii care este parerea mea? El nu prea isi doreste astfel de fani. Nicio vedeta nu isi doreste astfel de fani. Discutam acum cativa ani cu o vedeta, de gen feminin, de pe plaiurile mioritice. Fata este f frumoasa, are o voce frumoasa, este cunoscuta. Mi-a spus, in interviul pe care mi l-a acordat, ca cel mai urat moment de pe scena pe care l-a avut a fost atunci cand, intr-un oras foarte mic, un baiat din public s-a gandit sa o cucereasca si a sarit gardul care tinea publicul departe de scena, ajungand sa se bata cu vreo 3 politisti pentru a o putea vedea mai de aproape. Chestia ciudata era ca, dupa show, cantareata acorda, de obicei, cateva zeci de minute semnarii autografelor. Nici acum nu intelege fapta facuta de catre acel baiat.
Poate asa se intampla si cu Justin Bieber. Poate el este infricosat de aceste fane care ar fi capabile sa faca orice pentru el deoarece, oricata faima ti-ai dori, tot intimitatea este mai importanta si chiar daca fanii JB sunt adolescente care nu prea au ce face acasa, ei bine, baiatul poate s-a maturizat si vrea acelasi lucru si de la duduile alea. Cand vorbim despre un artist trebuie sa vorbim, in primul rand, despre muzica pe care o face, si nu despre el, ca si individ in societate.

Răspuns utilizator avertizat
| CatalyN4 a răspuns:

E un pârtar, si 100% din fanii lui sunt doar fete sub 20 ani

| DWDT a răspuns (pentru CatalyN4):

Vrei sa zici sub 14 laughing

| Gheorge1833424 a răspuns:

E un poponar!

| BeHappyOriceArFi explică (pentru Gheorge1833424):

Nu stiu ce sa zic frate, mie nu prea mi se pare, asta e doar un zvon spus de baietii gelosi ca noi.

| Gheorge1833424 a răspuns:

Il *** la cur pe el si pe tot neamul lui!