| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri ceva gen: P0arta`te frumos cu ea.E mika si nu stie ce vrea. Spune`i da. cand ea spune nu! Cand zambeste, Zambeste`i si thuwinking. cand greseste nu o certa pentru ca e mika si nu stie ce vrea phbbbbt
Sau mai este unu` care imi place: hay pa >: du`te la ea! Asa esti tu mai prost si-ai gresti alegerea.
Daca se poate sa fie si statusuri si replici.
Dar la replici nu imi dati : "hay mars ca`ti pute gura" laughing
Si nici la statusuri: " am gresit si`mi pare rau. vrei sa ma omor?
CEVA cu rima. intelegeti voi. FUNDA la primul raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Andr3yNumbeer a răspuns:

Ai suficente idei...ce-ti mai trebuie?laughingCauta pe GoGu(GooGle) ce naiba

2 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Pune-ți și tu niște citate ca lumea, nu statusuri de astea.Nu dai bine.

| Andr3yNumbeer a răspuns:

Ai suficiente idei.ce-ti mai trebuie?laughing)cauta pe GoGu ( google )ce naiba.laughing