| Madalinataaa a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri. de dragoste : gen : ); Cea mai buna prietena sa sarutat cu baiatul pe care il plac crying

Răspuns Câştigător
| ale1518 a răspuns:

Buna

Ea: Ştii unde aş vrea să fiu pentru totdeauna?
El: Nu, unde?
Ea: În inima ta!

Si ne-am promis ca daca unu` cade, cadem amandoi

^_^In intuneric tu esti lumina care imi da viata… singura mea speranta… sg’ul meu motiv care ma mai tine la suprafata…^_^ :X

Un singur lucru tine minte:''Mereu vei fi o parte din mine''

Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va. ntâlneati întâmplator`:-x

A inceput ca o gluma sau prostii. nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi.

"te-as Iubi Si Sigur As Face`o Fara Regrete Caci Esti Singurul Ce Merita Sentimente[ ]!"

El va ramane in inima mea:X te iubesc mult:X:X

Chiar`:* daca`º Iti Gresesc` ●•`ღ` Chiar` daca Sunt ` momente` cand` :* Iti lipsesc`º ♥`Sa nu uiti` `º■º Ca` :* te Iubesc` ` ღ`! º•

• Zambesc`! Nu regret`! Nu am gresit`.am iubit`! il iubesc:X si am simtit!`; x

Si cu toate astea stiu ca gresesc`Dar te iubesc la nebunie` Fara tine sunt un nimeni`` /

... Iar atunci cand poate tu nu vei mai stii ce drum sa alegi cu tine eu voi fii!

El nu suportă să mă vadă plângând `! Îmi spune că sunt un înger, iar îngerii nu plâng `! :-x`

Şi inima mea de copil îndrăg0stit, va fi a ta pentru t0tdeauna `! // Te iubesc `! :-x`

Să ştii că te iubesc oricum, oricum ai fi `! :-x`.

Fiindcă şi astăzi tu rămâi m0tivul care m`a schimbat `

Se vede în ochii ei că îl iubeşte `! :-x` || Se vede în ochii lui că doar pe ea o d0reşte `! =p~ || Se vede în ochii lor cum e să fii îndrăg0stit `! :-x` ||

Nu poţi nega că te iubeşte `. =p~ iar tu îl adori `! =p~ :-xxxx` |

Cuvinte nu prea am `…! || Dar te am pe tinee `…! :-xxxx` ||

Îţi place când te priveşte `! Îţi place la nebunie când bate apropouri că te iubeşte `…! :-xxxx`

Mereu cu tine la bine şi rău `…! Tu ştii cel mai bine cum e sufletul meu `…! :-xxxx ~ Te iubesc `…! ~

E fericit `! ` Îl faci fericit `…! Că te are din nou pe tine şi nu mai cOntează nimic...
Te iubesc pentru zambetul tau,
Te iubesc pentru ochii tai schimbatori,
Te iubesc pentru ca ai grija de mine,
Te iubesc pentru fiecare clipa petrecuta impreuna,
Te iubesc pentru ca imi faci inima sa bata mai tare,
Te iubesc pentru ca ma faci sa plang,
Te iubesc pentru ca ma faci sa rad,
Te iubesc pentru ca ne certam,
Te iubesc pentru ca mereu ne impacam,
Te iubesc pentru ca ai incredere in mine,
Te iubesc pentru increderea pe care o am in tine,
Te iubesc pentru ca mereu ai fost acolo,
Te iubesc pentru noptile cand adorm la pieptul tau,
Te iubesc pentru diminetile cand ma trezesc la tine-n brate,
Te iubesc pentru ca te visez mereu,
Te iubesc pentru ca ma faci mereu geloasa,
Te iubesc pentru cand ma strangi in brate,
Te iubesc pentru cand ma atingi,
Te iubesc pentru ca ma ajuti sa fiu mai buna,
Te iubesc pentru ca stiu ca vei fi mereu acolo,
Si cel mai important, te iubesc pentru ca esti TU.

47. Iubeşte-o când e somnoroasă sau fără machiaj, Iubeşte-o în pijama sau în rochie de seară, Iubeşte-o indiferent de anotimp, Iubeşte-o ciufulită sau cu un look nou, Iubeşte-o dacă a pus prea multă sare în bucate sau atunci când ţi-a facut o surpriză pe care o consideri banală. Iubeşte-o pentru simplul fapt că e lângă tine şi că face parte din viaţa ta, Iubeşte-o pentru că are ochi frumoşi sau pentru că plânge ca un copil uneori… Iubeşte-o pentru că e a ta … Iubeşte-o aşa cum este ea...¦

1 răspuns:
| BrokenArrow a răspuns:

Dăfuq... :/