| sufletratacit a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe statusuri. Funda cele mai faine

7 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Http://www.lipiciosii.ro/? do=Info&cat=statusuri

ai aici cate statusuri doresti!

| Maraa a răspuns:

1) "Cu indiferenţa ta m-ai făcut mai tare. Acum nu-ţi convine dar încet, încet, calc pe urmele tale. Şi abia acum vezi si tu că indiferenţa doare. "

2) "Poate’h ca am aiere’n cap,dar asta e problema mea.Nuh poţi să ma suporţ?Asta ii problema th’a.Nu ma cunoşth’i?Nu mai comenta.Ai grija de viaţa tha nuh de a mea’

3) Am invaţat că oricat mi'ar pasa mie,winkingaltora nu le pasa:-J

4) Ei, n`au haru sa copieze originalu`love struck

5) "Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!"

6) Te crezi in stare să mă poţi judeca? Înceară, dar mai intai fă o analiza având ca subiect de studiu persoana ta!

7) Moartea nu e trista. Trist este faptul că mulţi oameni nu trăiesc cu adevarat.

8) :X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

9) Ma respecti,te respect.Ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala.Ma ataci,ma apar.Ma urasti,nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste.

10) Faima existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti.

11) °• Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza.•°

12) Lasati`ma sa fac si bune si rele ,dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.

13) Am muzica in suflet si`n gand.Trec prin toate oriunde, oricand.Muzica e in sufletul meu si va fi aici langa mine mereu.

14) Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea.

15) Curajul nu inseamna absenta fricii, ci puterea de a merge mai departe in ciuda ei.

16) Te gandesti,Aberezi,Trezeste'te,prea frumos visezi.

17) Lasa timpu sa treaca,poti sa faci treaba sa mearga.Nu te grabii,vei reusi.

18) Vreau o viata nouaa!Si de restuuu` caramele!

19) Ca orice copil exista moment in care nu intelegi ce se petrece.

20) La locul potrivit,la momentul potrivit,MAGICUL se intampla.

21) Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele.

22) Un zambet e ca 1000 de cuvinte.

23) Teoria zambetului:Ingerii nu plang.

24) Realitatea bate platourile de filmate.Viata`i frumoasa si fara efecte speciale.

25) Viata`i frumoasa.Asta cand o privesti din unghiul potrivit!

26) Chiar daca unii nu ne lasa sa traim,privim inainte si ironic le zambim.

27) Cand cuvintele esueaza,Muzica vorbeste.

28) Ai patruns vreodata dincolo de curcubeu ca sa vezi daca e colorat si-n partea cealalta?

29) Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.x

30) Cel mai bun motiv sa mergi la scoala: prietenii.

31) Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu "PRIETENI".

32) Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

33) Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat.x

34) Chiar dk el nu o sa-mi mai spuna " noapte buna" sau p strada "buna",am prietene care ma suna sa-mi spuna " Fata,esti de 1000 de ori mai buna decat aia pe care o suna ":-J

35) [♥]Am capul printre norì , daR de aici este o panorama supebaaaa. [♥]

36) Hai sa fugim, sa evadam # Hai sa plutim, sa zburam # Hai sa zambim, sa visam # Hai sa traim si sa uitam!

37) Acorda-ti tie primul loc, NU greselilor! Nu spune stop, chiar daca te simti sufocata.Invata ca in orice rau exista si un pic de bine! Invata sa ai grija in primu rand de tine!

38) Am prea multe defecte,in fata acelora care se cred "PERFECTE".

39) Traiesc o poveste si visul e culoare !

40) Educata de destin,simt mult dar arat putin.

41) Hai sa refuzam Orice rOl pe scena regretelOr!

42) #º"Hai sa privim cu ochii inchisi`ce nu am avut curaj sa privim vreodata ! "º#

43) Spui ca nu mai sunt la fel, ca m`am schimbat,dar de fapt n`ai ajuns sa ma cunosti cu'adevarat.

44) Traiesc intr'oO lume de vis,in care thotu e permis.

45) Nu te teme niciodata de umbre, ele arata doar ca exista lumina în apropiere!

46) Nu am nevoie de prieteni falsi,detest sa tin langa mine numai oameni lasi!

47) Poate m`am schimbat sau poate doar m`am saturat .

48) º " Ce tot le pasa pe cine iubesc?! Ce tot le pasa cu cine vorbesc?De ce imi spun cum sa traiesc?E treaba mea cum ma imbrac si doar a mea cum sa`ti vorbesc."º

49) º"Din 10 prieteni,5 sunt adevarati si la o problema inca 2 fac pasi."º

50) Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!

51) Nu te schimba.Urmeaza'ti visele.Nimeni nu te poate opri, Nu ceda orice'ar fii.

52) º"Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut , uita timpul ce`a trecut.Orice sfratsit e un nou inceput.:-x"º

53) Am nevOie d cineva,da n'am nevOie de Oricine,eO am nevOie dOar de cei kre au nevOie de mine!, :X "

54) ºAzi ´ open y0ur`º eyes ;;] ´, ºexact ca`nº filme b-) ´ . Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº p0tsi ´ sa vezi ´ pe 0ricineº =p~

55) * Nu conteaza ce a fost ,ci ce va fi de` acu` naintewinking *

56) Lumea v0rbesjte ´ pr0stii ´ ca sa ´ te schimbe ´ si minte ;-j ´, Numai ´ tu p0tsi ´ vedea dinc0l0 ´ de cuvinTeee! ;* ´

57) Prietenia-i un ocean pe care multi ar vrea sa-l treak,dar pana la malul celalalt majoritatea se ineak."

58) Sj e normal sa fiu aSa cand de la cei dragi , in loc de sfaturi auzeam "Treaba ta ce faci"!

59) ___[]~[:*]~ CeI cAre mA cRiTica si Ma inVidiAza ~[phbbbbt]~___Vor dOAr sa mA scHimBe___PenTru cA vAD in miNe cEEa cE Ei nU vOr Fii niCioData [!]~[:*]~[]___

60) Nu am pacalit niciodata pe nimeni. Eu i-am lasat sa creada ce vor . S`au pacalit singuri ! winking

61) Prietenii pe care`i am aqum p lnga mine,m`ajuta,ma indruma s fac doar lucruri bune.Nu i`ash lasa,nu i`ash schimba pentru nimic [Sa schimbe prietenii pentru unii e un tic]

62) ` Si n`am sa uit. Cu ele am fost mereu si mi-au fost aproape cand dadeam de greu ! • `

63) • Nu sunt perfecta, dar de ce m'as schimba cand prietenii ma iubesc si asa? .•

64) •Eu nu sufãr de nebunie,me bucur de ea in fiecare minut)•

65) >Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes [devil]

66) Pune stop cand te streseaza.Spune`i ca exagereaza.Nu`ntelege?Spune`i "PA" si se calmeazawinking

67) Ea? Ea este fata care candva adora sa stranga raze de soare intr-un borcan si in zilele ploioase sa le arunce prin jurul ei.

68) Si imi amintesc "ii am pe ai mei cu mine" Orice`ar fi "cu ei e un pic mai bine"

69) Este atât de schimbată;x! Exact qum ai zis tu ca nu o să fie vreodata!"

70) Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, doar punct!:X

71) иü мẫ ¢®ﻉží íη §†ªяє? иí¢í ø þ®σßℓﻉмå.иü мǻ ©яєđ иí¢í έü.Ъ® ƒєяﻉ§н†є`†з Ðﻉ žíüª íи ¢ª®є ø §å þяíиđ †üþξü

72) • Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schitzeze un zambet atunci cand esti trist.

73) • Zambeste, chiar daca ai sa cazi, chiar daca soarele apune si azi.

74) • Lumea asta te distruge, te induce in eroare, fura tot si apoi fuge, te raneste si te doare!

75) Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu .

76) • Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii, asculta bataia vantului .

77) • Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait, sa ti se simta lipsa.

78) • Si ce usor e sa zambesti, cand ai incredere-n ceea ce esti

79) Si maine e o zi si maine voi zambi. Chiar daca mi-e greu.Voi zambi mereu.

80) • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine, intotdeauna fericita daca treaba merge bine.

81) • Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri. Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri.Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri.

82) Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit!

83) Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare.

84) (Prietenii buni sunt ca stelele.nu ii vezi intotdeauna dar stii ca mereu sunt acolo.)

85) Prietenii adevarati tin la tine si sunt langa tine si la rau si la bine.Nu te barfesc pe la spate,ci te ajuta chiar in toate.

86) Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult,poate nici n`ai observat de la un timp,am mai crescut.

87) Inca am suflet de copil care refuza sa creasca ,mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta!

88) De cate ori vad visele cum se sfarsesc ,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

89) Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

90) Sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X,care nu are absolut nimic special . Are zile in care parul ii sta ca naiba ,si zile in care arata extraordinar :X

91) Incearca sa induri tradarea prietenilor ipocriti,incearca sa vezi ceea ce este cu adevarat frumos si sa incerci s lasi in urma ta o lume un pic mai buna.

92) N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez,o sa iubesc ce imi place,o sa uit ceea ce ma doare,n-o sa uit ceea ce mi se greseste,o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie.

93) Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

94) Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replik mea ![

95) ;x plαng ιn ħoħotє dє rαs , dαy єvєrydαy . αuzι bєy.[ !? ]. ħєy ! '

96) Decat sa le dau satisfactie
Celor ce vor sa ma vada cazand !
Mai bine. ma daram singura ;]
Sh`o sa cad razand ! =]

97) # Timpu` se scurge`n [RELUARE] . =X

98) ▪Nu mai iert minciuni nu mai cred in cuvinte si doar privesc .Sunt ironica,doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare. ▪

99) Mi`e dor de inocenta ce caracterizeaza orice copil

Cand facem cate o prostie scapam intotdeauna subtil

100) Nu mi-am atribuit un rol care sa le placa.Mereu cand am fost trista am zis ca o sa treaca!

101) ->Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare .

102) Am o singura prietena pe care ma pot baza.Caci stiu ca daca voi cadea ea imi va tine perna.Ea e langa mine atunci cand problemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma ascultelove struck

103) "T0cmai d` aia 0 s` schimbam f0aia, d` unde atata 0ptimism? Nuu` stii ca dup` s0are vne pl0aia? Sh s` anuntsa p0t0p, s` nuu`ncerci s` schimbi umbrela "

104) ""`Desi Traim In ALb Negruu.;x Nu ne impiedica nimic sa visam in Culori"

105) ●` Regula numaruuu` unu`  ` Sã n`ai incredere` in Nimeni` ! ●

106) N`as putea vreodata sa o las la greu!:X

107) " Buna " - Pff. asta era in generala. Acum e boboaca de liceu si e dementiala!

108) De atâta bârfã ne-am intoxicat`.Dar ştii`?omu`nebârfit e un ratat`. •›

109) da eu nu stau s`o asCult.asta ar fi culmeachatterbox` stii bine Ca.nu`mi pasa de ce ziCw` lumea :X"

110) [♥] Avem o miee de vise .[♥].

111) ♥ > Daca mama nu ne-a facut surori a stiut de ce.pentru ca Dumnezeu ne-a facut cele mai bune prietene!> ♥

112) • N`am averi . am doar prieteni . Care ma` suna` sa`mi spuna : " Ai grija` de tine, bah`,te pup, noapte` buna ! •

113) Nenorocita La Propriu, Nebuna La Figurat, Irascibila Cateodata, Ironica De Placere, Ipocrita De La Mama Natura

114) Sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat! Sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat!

115) Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.""Va iubesClove struck"

116) Eu Asa Sunt . Asa Voi Ramane . Daca Ma Placi E Bine . Daca Nu . Obisnuieste`te"

117) Traiesc in tara minunilor si toti se intreaba: ''unde?vrem si noi!'', pai asta,ba nebunilor !

118) Ce fac e pura fictiune !

119) Qnd e fericita, surasuL ei n`are egaL :-x

120) Nu incerca sa ma convingi. Demonstreaza-mi!

121) Dezvaluie totul si ascunde atat de multe…Oricat de mult ai privi-o, nu o poti descifra in intregime…

122) Prietenia este umbra serii, care se înteţeşte odată cu apusul soarelui vieţii.

123) Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!

124) Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

125) Ia`ti liber de la stress pentru o vreme.Nu`ti mai bate capu` uita de probleme.Fa cumva si mergi mai departe.Stii ca poti.Stii ca se poate.Sa privesti in spate n`are rost.Nu o sa mai fie ce a fost :-x

126) Am trecut prin foc inca o data. ca sa ajung acum sa merg pe apa.

127) .N`o sa renuntz` nici o fractziune de secunda,fiindca intotdeauna pierzi daca renuntzi` la lupta` .

128) [εїз] chatterbox Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge oh go on , uite`o dupa putin timp : starzambeste si e dulce`day dreaming.

129) [εїз]star Lumea spune ca nu poti zbura.E o minciuna, nu crede in ea ! day dreaming
130) Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!

131) [εїз]star Nu sunt singura in ploaie si`n vant,am cei mai buni prieteni de pe pamant.day dreaming

132) Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

133) Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu o prea intereseaza ce urmeaza •

134) • Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •?

135) • Peste toate trecem cu capul SuS • Ne avem una pe alta si asta`i mai PresuS •

136) `• Fiecare poveste are un sfarsit. Dar In viatsa Fiecare sfarsit are un nou inceput .•

137) Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar,decat atunci cand e soare.

138) Deci... hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut ?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit" ?

139) Au fost momente in care am fost gata sa renunt la tot. Mi s-a zis ca n-o sa pot. Ehhh,uite ca inca pot!

140) Si o sa fie bine` chiar dk mai avem pr0bleme` . iti`spun stai linistit`ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme` ! [

141) * Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

142) * Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?! Asta` i dOar parerea ta .;d`;x

143) Am sa trec si peste asta,ce va fi, va fi.Am sa strig iar 'Asta-i viata' e si maine o zi.batting eyelashes

144) Realitatea` e mult prea dura atunci cand dai de greu ! Visele` se spulbura aproape instantaneu`!

145) De astazi va fi mai bine !

146) Spui` ca e` o copila`, si ca nu` itsi place asa`;| Dar asa` cum e ea,tsi-a furat inima`;;]

147) Acum mă uit pe geam şi zâmbesc . Că-s totuşi amintiri frumoase în care inca mă regăsesc.

148) Nuu` mai visa frum0s, realitatea este rece.

149) Äï нαßαʀ öÄяë,мαï pЯëcïS,τë đÖαʀë?Fαpτüł cα cëŁ мÄï ßüИ pяїëτëи νïɴë şï đïspαяë?ºAi habar oare oh go on,mai precis,te doare faptul ca cel mai bun prieten vine si dispare?°
Sper ca te-am ajutatbig grinD:**

| Strwberrs a răspuns (pentru Maraa):

Ai merita funda. Doar faptul ca ai pus 149 de statusuri ma convinge ca o meriti.

| ZaKid a răspuns:

V-ati chinuit la greu si nu a dat nici o funda rolling on the floor)

| YonelaM a răspuns (pentru ZaKid):

Pai da pana acum trm sa va dea fundarolling on the floorrolling on the floorlaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine

• Si poti sa`mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •

Inventeaza `ti reguliLe tale in jOcul altcuiva.Fi fals triseaza des;Si fi sigOr ca vei casthiga.Un jOc pervers.Lomea jOaca dOar p interes

aSta vReI .aSta oBtii .nU Te IntereseaZa de MiNe.aTaT maI puTin pe mIne de TiNe !

vOrbele nu au valoare. stiu . indiferentZa doare. U am nevoie de povesti. sHa ca itZi intorc spatele Shi te las sa privesti

Fi intotdeauna ceea ce esti, iar daca aceasta nu e de ajuns pentru cineva , acel cineva nu e de ajuns pentru tine! DND:

" Bizy rau…. dar nu stiu de ce?! "

" Da? Bine…. PA! "

" Cant la capsator… DND! "

" DND… fumez un pachet de tigari! "

»" Acum am treaba… mai tarziu sunt tot ocupata, dupa… ies in oras, cand ma intorc n-am timp... "

»" DND… fac baitza in caditza! "

»" DND… ma bate mama! "

»" DND… il iau la bataie pe adrian prietenul meu imagina… "

»" DND… sortez nisip! "

»" DND…nu-mi deranja messu`… "

»" Ma balacesc… DND ca te stropesc! "

»" Please try again never… "

»" Nu pot sa vorbesc acum, am mancat ceapa… "

»" DND… f*t mushte… bazai? "

»" Don’t abuse the BUZZ ! "

» " Tara are nevoie de mine asa ca… DND ! "

» " DND… Not At My Mouse ! "

» " Deranjeaza-ma tu sa vezi cum iti canta dracii live ! "

» " DND…mama la calc… nu dati BUZZ ca se sperie ! "

» " DND… dau gainile cu ruj! "

» " Va rog sa nu va deranjati sa ma deranjati… e prea mare deranjul sa fiu deranjata! "

» " DND… servesc o supa cu umbra de pui! "

» " Dnd…astazi tin sa-mi imbogatesc lista de ignore… "

» " Cine esti ? Ce vrei ? Daca ma deranjezi chem Politia! "

» " DND… tre` sa infing toporul in geam… "

» " dE’nE’dE – mA cErT cU pIxU… "

» " dE’nE’dE – mAnAnC…nU sE vEdE cA aM AcOpEriT wEbU cU mUsTaR! "

» " dE’nE’fE’De – CiTeSc nIjTe cArTzi dE joC … "

» " M-ai deranjat…. Nu ti-am raspuns… Ai insistat…. Ti-am dat ignore ! "

» " Ma f**e o lene sa tastez… "

» " DND indrept banane… "

» " De ce sa Da ? Cand poti sa Nu ?! "

» " • Observati bulina ROSIE ! E ca si cand as fi pe ciclu, te bagi peste mine se lasa cu sange… "

» " Taci in liniste… [by DeMoN]

» "||)) ||\\|| ||)) ca is ocupat daca vad ca m-ai deranjat te f*t direct in nas ! "

» " DND am nevoie de tine ca de o gaura in prezervativ… "

» " Dorm ca un ingerash… nu deranjati ca dati de dracu` ! "

» " Cu ocazia zilei nationale a oamenilor ocupat … marsh in gatu` matii ca am treaba! [by DeMoN]

» " Am pile la cimitir….imi reglez moartea… DND sau vrei sa o reglez si pe-a ta !? "

» " Cautama in vis…. DND ! "

» " DND…. acesta este plecat …. revine cand se intoarce! "

» " DND – Dorm Nu Deranja ca ma cac in gura ta! "

» " DeNeDe …. drum bun , cale batuta…… cine te prinde in cur sa te f*ta…. "

» " Vorba multa…….saracia omului…. DND ! "

» " DND ! ma cac revelatii ! "

» " DND si DNFD … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere! "

» " Ma bronzez la lumanare… DND "

» " Am mancat ceapa…. nu pot vorbii ! "

» " DND ma impusc prin spanzurare cu scanul electric DND "

» " Ti se pare…. nu sunt aici ! "

» " In padurea cu alune aveau casa 2 pitici, vine pupaza si spune…MARSH…MARSH… in *** de aici ! "

» " ][)) ][\][ ][)) nu da click aici ca musca ! "

» " Frunza verde / Rug de mur / Deranjezi…. o iei in cur ! "

» " D!N!D , ma dau cu sania in congelator… "

» " Bzzz!Bzzz! hai marsh… ca te bazai… "

» " ][)) ][\][ ][)) adica Dute Naibii Dobitocule ! "

» " Cica au pus turcii la intrarea in moschee un cuvant scurt neinteles nici de cei mai mari intelepti : DND "

» " Am treaba……incerc sa urc barca in avion….m-a chemat Bill la plaja… "

» " HaI //)) //\\// //)) cA nU aM cHeF dE bArFe "

» " D|N|D - Do Not Drink ! "

» "Lasat la mine in pace fuck TEME ! "

» " Nu deranjatzi… sunt casatorit ! "

» " Mai pe loc repaus nauzitzi? ma uit la un film… ][)) ][\][ ][)) "

» " Don’t disturb , let masturb ! "

» " Prea Busy ca sa iti dai seama ca sunt on… "

» " ][_, ([]) ][_, | ][)) ][\][ ][)) "

» " Deranjati`ma ! ca altfel v-a deranjez IO ! "

» " Nu ma deranja ca e vai de pielea ta…"

» " Ultimul care m-a deranjat, e inca dat disparut…"

» " Aaa…uf…uf.nu ma deranjati… in 2 sec. ating orgasmul…

» " Sunt oriunde, numai aici nu ! DND"

» " Ma scarpin la oo nu ma deranja ca poate ma sperii si le sparg !"

» " Ma dau cu sania in congelator DND !"

» " Don’t disturb unless I love you…"

» " Cu ocazia zilei internationale al oamenilor ocupati… DND"

» " DND… o satisfaq pe mata ^^"

» " (^_^) //)) //\\// //))"

» " Ai treaba si te retin cumva? "

» " Cica au pus turcii la intrarea in moschee un cuvant scurt neinteles nici de cei mai mari intelepti : DND "

» " DND… in traducere pentru tine DO NOT DISTURB ! "

» " Ai treaba si te retin cumva? "

» " Way nu ma deranjati ca o sa fie ploi de Ignore ! "

» " DND ! D(da-te) N(nene) D(dracu) "

» " //)) //\\// //)) "

» " Mda… bagamash in seama…"

» " Crizat/a here so DND ! "

» " Hai DND… ca sa nu zic mai pe romaneste JET ! "

» " Pentru mine, pentru tine iti dau DND pe vine ! "

» " DND ! aspir…. la o viata mai buna… "

» " DND fac matreata ! "

» " D[e] N[e] D[e]…steptule !"

Supărare:

Tu poti sa te-ndoiesti de soare,/ De focul ce scanteie-n stea,/ De legile nemuritoare,/ Dar nu si de iubirea mea… "

" Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat! "

" Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape… "

" Ma trezesc cu tine-n gand adorm la chipul tau visand dar tu n-ai vrut sa fii a mea, chiar daca esti dragostea mea… "
»" Acum cand te iubesc, te rog nu spune NU, doar ptr tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu! "

»" E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU ! "

»" In intuneric tu esti lumina care imi da viata… singura mea sperantza… sg’ul meu motiv care m-a mai tine la suprafata… "

»" E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie… "

»" Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand! "

»" Afara-i frig si innorat/ Stau singur, trist si suparat/ Afara ploua si-i urat/ Simt inima vibreaza-n gat/T u acolo, eu aici/ Vad lumini de licurici/ Tu esti acolo, eu aici… "

» " Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin… "

» " Ploua acum… Ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie… atat de mult imi este mie dor de tine! "

» " Cand soarta imi va spune sa parasesc pamantul, cand oameni fara mila imi vor sapa mormantul, cand zile ptr mine nu vor mai exista,atunci dar nici atunci eu nu te voi uita… "

» " Astept o raza sa-mi patrunda in suflet, sa ma lumineze si sa-mi spuna "te iubesc!", iar acea raza sa fie vocea ta ce ma trezeste de dimineata… dar se pare ca nu o v-oi avea… "

»" Nu-mi stricatzi praosta dispozitzie… "

» " In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta… "

» " Am visat prea mult ce nu trebuia…am vrut prea mult ce nu trebuia…acum toti sunt fericiti….iar eu plang printre zambete si rasete… "

» " Tu de vei iubi pe altul… eu nu pot sa te opresc dar te rog sa iti fie mila de cuvantul TE IUBESC! "

» " Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine . dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine… "

» " Ai fost, esti, vei fi totul pentru mine, chiar daca pare imposibil eu tot o sa te iubesc enorm… "

» " Dorul e focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile… "

» " Deseori zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrimile celor ce plang! "

» " Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara. Nu ma ucide, iubeste-ma! "

» " Azi esti orbit de fericire si ai uitat ca cineva traieste doar pentru tine. Dar maine vei cadea dintre nori si vei privi in urma… ma vei vedea acolo si vei sti ce inseamna regretul… "

» " Stau in camera mea rece… Privesc in jur si mi se pare Ca pereti se strang in jurul meu… Ma simt singura… Totul e intunecat si rece, intocmai ca inima mea… Inchid ochi si incerc sa uit de tot… "

»" Cel mai trist lucru in viata e sa-l vezi pe cel pe care-l iubesti iubind pe altcineva… "

» " Alerg spre tine cu 120/h si parca dureaza o vesnicie. De ce nu esti langa mine!? "

»" Acum tot ce a fost intre noi pare demult… incerc sa-mi amintesc dar nu pot …tu probabil m-ai uitat, in timp ce eu traiesc doar pentru tine… "

» "Regret ca esti departe / si nu te pot vedea / dar te am mereu aproape / in inimiora mea… "

» " Maine vei regreta ca azi mi-ai spus adio si ma vei cauta,crezand ca eu inca te astept. .vei cauta disperat sa-mi gasesti iubirea , insa doar cand ma vei gasi vei realiza ca ai cautat ceva ce a murit demult… vei plange atunci cum am plans si eu , dar va fi prea tarziu… "

» " Singura,fata in fata cu noptile si cuvintele… "

» " Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi… "

» " Ai uitat de mine si tristetea s-a instapanit in lume! As vrea o lacrima, doar una care sa-mi inece obrazul, sa lunece apoi sa sterga distantele ce ne despart… "

» " Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat…. "

» " Incep sa realizez cat de departe esti de mine, caci simt un gol imens in suflet care doare si nu poate fi alinat decat de mangaierea ta! Iti simt lipsa, IUBIRE… "

» " Daca tu pleci totul se duce se duc iluziile mele si cu ele rostul meu. Daca tu pleci viata mea este cea care se va duce. Daca tu pleci sufletul meu se va duce la ca si soarele cand vine noaptea! "

» " Ma trezesc cu tine-n gand adorm la chipul tau visand dar tu n-ai vrut sa fii a mea, chiar daca esti dragostea mea… "

» " Durerea ce in suflet o port, nu pot s-o mai suport, in lacrimi ma topesc in lacrimi ma trezesc… de ce oare TE IUBESC ? "

» " Daca as putea rade , nu as mai plange… "

» " Hai ramai cu mine… Sau ramai cu bine… Poate asa-i mai bine… Daca nu-ti convine… nimeni nu te tine… Poti sa faci ce vrei de maine… "

» " Viata e prima tarfa care m-a facut sa plang… "

» " Uitarea sigur va veni vor trece clipele pe rand cand la trecut te vei gandi pastreaza-ma o clipa-n gand… "

» " Ma dor ochii ptr ca nu te pot vedea, bratele-mi sunt goale pentru. ca nu te pot inbratisa, buzele-mi sunt reci ca nu te pot saruta, inima mi se frange ca nu esti a mea! "

» " Imi place sa ma plimb prin ploaie… pentru ca nimeni nu vede ca eu plang… "

» " Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine… "

» " Sa ai cu cine, sa ai unde…… dar sa n-ai cu ce ! "

» " Atinge steaua de neatins si nu-i uita pe cei care au crezut in tine… "

» " Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange… "

» " Ce sa fac ca lacrima sa nu se mai plimbe pe obrazul meu? "

» " Grea e viata unui peste
Cand se zbate pe uscat
Dar mai grea a unei fete
Cand iubeste un baiat ! "

» " Marile incendii se nasc din scantei mici… "

» " Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te v-or impiedica sa vezi stelele… "

» " Vezi tu….nu pot sa te uit…fiind te iubesc prea mult…insa tie ti-e usor….mie insa imi vine sa mor… "

» " Daca razi, toti vor rade cu tine… daca plangi, vei plange singur… "

» " Nu stiu ce a fost intre noi…o dragoste, o minciuna, o obisnuinta….dar orice ar fi fost a fost un vis frumos… dar acel vis a ajuns sa ma raneasca…nu mai pot sa traiesc asa… "

» " Zambesc la stele, si ele………. "

» " Tot ce e in sufletul meu este aici si asta nu cred ca se v-a schima curand cum nici eu nu sunt genu care sa ma schimb… "

» " Toata lumea e suparata cand sunt eu fericita si toata lumea e fericita cand sunt eu suparata…mai bine sunt mereu suparata decat sa fie ceilalti suparati….dar acum, nimeni nu-mi poate lua fericirea… "

» " Mai bine mor pentru ceva, decat sa traiesc degeaba… "

» " Il iubesc si prostutzul nu-si da seama… "

» " Priteni falsi sa dea BUZZ, astazi fac prezenta! "

» " Cel mai nasol lucru este sa te simti in plus acolo unde candva erai totul… "

» " A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca! "

» " Intr-o zi ne-am intalnit, si ne-am placut si ne-am iubit, lumea parca a innebunit, si intr-o zi ne-a despartit… "

» " Inima mea e rupta in doua, jumatate din ea e inca la tine, dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna… "

» " As vrea sa fiu un fulg de nea chiar daca as trai putin macar as fii pentru o zi fericita si apoi as muri linistita… "

» " Tot ce vad e firm…ard…vise… amintiri… sperante…cred ca un adio e cel mai bun… "

» " Daca viata iti intoarce fundul…….profita de ocazie si…. f*te-o ! "

» " Fiecare cuvant e o speranta in plus… cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape… iar eu inca visez… "

» " Sick of crying, tired of trying, yes i’m smileing but inside i’m dieing… "

» " Cand mi-a fost in viata bine ca un sarpe stateai numai langa mine cand mi-a fost viata amara ma-i lasat ca pe un tren in gara prea multe vorbe n-au rost as da orice sa uit ce a fost ai plect, plect sa fi si la mine sa nu mai vi… "

» " De ce ai ales sa ma minti cand putea-i sa imi zici totul in fata,de ce ai ales sa imi ranesti sufletu, cand eu tineam la tine.Am avut incredere ca timpul se va scurge printr-e noi dar de fapt se scurge pe obraji mei! "

» " Lacrimi amare imi acopera ochii cand noapte la tine stau si privesc, iar somnu-i departe nu pot sa-l apropii si doar la tine stau si ma gandesc. "

» " Inima mea e rupta in doua, jumatate din ea e inca la tine, dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna… "

» " As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele… "

» " Stiu ca te uiti la ea si te gandesti la mine…O atingi pe ea dar ma simti pe mine…Ti-e sete de mine dar te racoresti cu ea…Stiu ca ma vrei pe mine dar te multumesti cu ea… "

» " Vreau sa fiu singur in pustietate, sa nu vad lumina zilei, doar intunericul adancul sufletului… "

» " Aspir…….la o viata mai buna… "

» " Plang de durere… sunt singur si trist si te vreau inapoi… intoarce-te si fa-ma din nou sa zambesc… "

» " Mi-ai furat inima si ai luat-o cu tine… m-ai lasat undeva, de unde nu mai pot privi, de unde nu mai pot scapa! Ajuta-ma si tine-ma in brate… "

» " E atat de frig… lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc… traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata… "

» " As vrea sa pot da timpul inapoi… sa intorc clepsidra… si sa te pot privi din nou in ochi… sa pot sa-ti spun cat te iubesc! "

» " Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape "

» " A cazut si ultima petala de trandafir… s-a uscat si s-a pierdut mandra in toiul unei nopti tarzii de toamna "

» " In zilele in care plang, nu ma gandesc decat la ce va fi… lacrimile nu mai au nicio valoare, cand soarele apune… desi eu plang intr-una noaptea… "

» " Fiecare cuvant e o speranta in plus… fiecare clipa trecuta, imi spune ca moartea mea e aproape, iar eu inca visez! "

» " Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba… te-am pierdut pe tine… "

» " Indiferenta ta, raneste sufletul altora… "

1. Mi-am aprins becu sa sting lumina…

2. Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara ! Nu-l inteleg ce ghinion are…

3. Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…

4. Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…

5. Fuck dus… da si pe tine daca vrei…
1. Ai Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Dute vere !

2. O gãinã avea 2 picioare in special stângu` !

3. Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme!

4. Bate si ti se v-a deschide… proces penal !
5. Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…
1. psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat

2. viata e un joc de **** … dar macar are grafica buna

3. daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi !

4. virusu’ pacii o dat peste compu meu si mi-o sters toate manelele
5. Meci. E dinamo, deci ma puteti deranja.
»" Fac cinste plateste vecinu! "

»" Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos… "

»" Pauzele lungi si dese… cheia marilor succese! "

»" Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat! "

»" Dute lent si vino tare pentru mine n-ai valoare! "

»" Ma tot uit la prezentari de moda dar niciodata nu vad pe strada asa ceva… "

»" Mi-am luat oglinda sa imi vad avataru… "

»" Nicaieri n-ui ca acasa dar mai bine-i la HOTEL ! "

»" Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina… "

»" Foaie verde magheran/M-a facut mama spartan! "

»" Mi-am aprins becu sa sting lumina… "

»" Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara ! Nu-l inteleg ce ghinion are… "

» " Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa… "

» " Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala… "

» " Fuck dus… da si pe tine daca vrei… "

» " Sper sa prinzi muste la vara… "

» " Unde’i unu nu-i putere la butoiu plin cu bere….Unde’s doi puterea creste si butoiu se goleste… "
» " Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi… "

» " Bai baieti ca sa fiti ca mine nu puteti, asa ca mai incolo ca sunteti niste boschetzi ! "

» " N-am status acum…. dar am avatar ! "

» " De ce incerci sa imi downloadezi statusul? Te crezi blonda? HA! L-am downloadat eu inaintea ta! "

» " Ai Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Dute vere ! "

» " O gãinã avea 2 picioare in special stângu` ! "

» " Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme! "

» " Bate si ti se v-a deschide… proces penal ! "

» " Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra… "

» " Opriti Planeta, vreau sa cobor… "

» " In caz de al III-lea razboi mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice ! "

» " Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua… "

» " Viitorul suna bine , pacat ca nu raspunde nimeni… "
» " Iti fac cadou o matura ca sa zbori dreq din viata mea… "

» " Si daca ramuri bat in geam. .si daca ramuri bat in geam. .bag p**a tai copacu`… "

» " So f*ti pe mama gratis "

» " Da-mi si mie webcam-ul sa iti vad fata aia de c*r ! "

» " Daca toate masinile vin spre tine… esti pe banda gresita ! "

» " Cei mai buni magicieni sunt barbatzi: f*t si dispar… "

» " Vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online? "

» " Daca prostia ar fii amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada… "

»" Ma urasti, te urasc, ma placi, esti homo… "

» " Primeste mama ta cu violu` ? "

» " El :Hey estinoua(9) pe aici?
Ea: Da.
El:nu vrei sa fi sasele(6) meu?… "

» " Pasarile ciripea nu avea treaba se distra… "

» " La multi ani celor cu nume de buruieni… "

» " La film pe Radio21… "» " In padurea cu alune aveau casa 3 catei… vine Gigi si le spune : Nu treceti in turu 3 ! "

» " Tristetea ta ma strange de p**a… eu strig din tufis: fii mai fericit ba ca nu pot sa ma pish! "

» " Vinul rosu de Vaslui, face p**a ca un cui! "

» " As vrea sa fie ceva intre noi… dar mai mult in tine! "

» " Invata din greselile parintilor tai…… foloseste metodele contraceptive… "

» " Nu-s….cauta-ma in dictionar! "

» " Lasa un mesaj pe propriul tau risc! "

»" Intel inside, Idiot outside… "

» " Cumpar droguri…pentru relatii sunati-ma la numarul 112/955.ofer cazare pe termen lung dupa incheierea contractului…rog seriozitate! "

» "Daca-s avea fata ta mi-as da parintii in judecata… "

» " Cum de esti inca aici?credeam ca gradina zoologica e inchisa noaptea… "

» " A pretty girl can kiss a guy…a bird can kiss a butterfly…the rising sun can kiss the grass…but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS ! "

» " Mi-esti amica… iti sunt amic… ce zici te scot la un suc la plic ? "

» " Dumnezeu a facut cerul,pamantul.apele.te-a facut pe tine…cu totii facem greseli… "

» " Imi vine sa-ti sparg dintii…dar de ce sa te fac sa arati mai bine? "

» " Doamne… fa-ma pasare sa ma pot caca pe toti… "

»" Oglinzile nu pot vorbi…dar ce noroc pe tine prietene ca nu rad… "

» " I’m not a hearthbreaker….i’m a pussy penetrator… "

» " Unii oameni iubesc asa de mult femeile lor încât , pentru a nu le uza, se folosesc de femeile altora… "

» " Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari… "

» " Sunt departe, departe, foarte departe… in camera alaturata… "

» " Scuze ca nu te-am cautat dar mi-a mancat pisica mouse-ul si nu pot da click pe tine! "

» " UiTeTe pE tAvAn sI aI sA VeZi uRmE dE cOpiTe dE CaL… "

» " nU CiTi sTaTuS’u pRoStuLe…pReA TaRzIu,dEjA L-aI CiTiT… "

» " Te-am intalnit in cimitir, aveai pe piept un trandafir, din ochi iesea un viermisor, aveai in spate un topor! "

» " Iubito…. iubeste-ma ! "

» " Guvernul Romaniei…. o adunatura de pampalai… "

» " Care i treaba mosule? "

» " Daca-o freci cu bucurie, imposibil sa nu-nvie ! "
» " Cauta-ma pe la gaini …daca nu ma gasesti… cauta-ma pe la oua… "

» " Hop sa………. zile Cleopatraaaaaaa ! "

» " Bine o zis …cine o zis…cand o zis…ce-o zis… "

» " sss MAI USOR! aaaaaAsssaaAA! Daaaa! Mai JOS! Da! exact mijlocul ma doare… ahh ce bine faci masaj "

» " Am nevoie de un minut ca sa iti stric dimineata si de 2 legate ca sa te fac sa iti iei viata… "

» " Hello, welcome to my away message, how may I ignore you today? "

» " Nu lucrez in weekend-uri si in zilele care se termina cu " i "

» " Esti frumoasa ca o stele, tu mi-ai rupt inima`n doi… toate sufletele mele bate pentru tu si noi… "

» " Stiu ca stau de 3 zile incontinuu pe mess… dar nu e treaba ta… "

» " Azi nu dau autografe… "

» " Oricine are dreptul sa fie prost,dar unii abuzeaza de acest privilegiu ! "

» " Scriu la matematica… ( o am pe profa de mate. in lista ) "

» " Be The Best… Fuck The Rest… Be The One… Not Anyone… "

» " I’m mobile ca n-am pc… "

» " Buzz me If you need me, but if you don’t need me fuck off ! "

» " In momentele dificile ale vietii, trebuie sa ridici capu, sa bombezi pieptul si sa spui cu hotarare: Acum chiar ca-s in rahat pana-n gat ! "

» " Mare e gradina ta doamne, si mereu isi muta gardul ! "

» " Inainte sa-l gasesti pe Fat-Frumos, trebuie sa saruti multe broaste… "

» " Iubeste-ti aproapele, dar sa nu afle nimeni… "

» " I`em ãuei….pliz weit ! "

» " Sunt foarte sexy…. ma scoti la un Pepsy ? "

» " O femeie trebuie sa fie batuta in cap sa se culce cu un prost… " » " Iubeste-ti aproapele, dar sa nu afle nimeni… "

» " I`em ãuei….pliz weit ! "

» " Sunt foarte sexy…. ma scoti la un Pepsy ? "

» " O femeie trebuie sa fie batuta in cap sa se culce cu un prost… "
»" Fac cinste plateste vecinu! "

»" Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos… "

»" Pauzele lungi si dese… cheia marilor succese! "

»" Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat! "

»" Dute lent si vino tare pentru mine n-ai valoare! "

»" Ma tot uit la prezentari de moda dar niciodata nu vad pe strada asa ceva… "

»" Mi-am luat oglinda sa imi vad avataru… "

»" Nicaieri n-ui ca acasa dar mai bine-i la HOTEL ! "

»" Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina… "

»" Foaie verde magheran/M-a facut mama spartan! "

»" Mi-am aprins becu sa sting lumina… "

»" Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara ! Nu-l inteleg ce ghinion are… "

» " Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa… "

» " Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala… "

» " Fuck dus… da si pe tine daca vrei… "

» " Sper sa prinzi muste la vara… "

» " Unde’i unu nu-i putere la butoiu plin cu bere….Unde’s doi puterea creste si butoiu se goleste… "
» " Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi… "

» " Bai baieti ca sa fiti ca mine nu puteti, asa ca mai incolo ca sunteti niste boschetzi ! "

» " N-am status acum…. dar am avatar ! "

» " De ce incerci sa imi downloadezi statusul? Te crezi blonda? HA! L-am downloadat eu inaintea ta! "

» " Ai Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Dute vere ! "

» " O gãinã avea 2 picioare in special stângu` ! "

» " Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme! "

» " Bate si ti se v-a deschide… proces penal ! "

» " Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra… "

» " Opriti Planeta, vreau sa cobor… "

» " In caz de al III-lea razboi mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice ! "

» " Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua… "

» " Viitorul suna bine , pacat ca nu raspunde nimeni… "

» " Iti fac cadou o matura ca sa zbori dreq din viata mea… "

» " Si daca ramuri bat in geam. .si daca ramuri bat in geam. .bag p**a tai copacu`… "

» " So f*ti pe mama gratis "

» " Da-mi si mie webcam-ul sa iti vad fata aia de c*r ! "

» " Daca toate masinile vin spre tine… esti pe banda gresita ! "

» " Cei mai buni magicieni sunt barbatzi: f*t si dispar… "

» " Vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online? "

» " Daca prostia ar fii amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada… "

»" Ma urasti, te urasc, ma placi, esti homo… "

» " Primeste mama ta cu violu` ? "

» " El :Hey estinoua(9) pe aici?
Ea: Da.
El:nu vrei sa fi sasele(6) meu?… "

» " Pasarile ciripea nu avea treaba se distra… "

» " La multi ani celor cu nume de buruieni… "

» " La film pe Radio21… "» " In padurea cu alune aveau casa 3 catei… vine Gigi si le spune : Nu treceti in turu 3 ! "

» " Tristetea ta ma strange de p**a… eu strig din tufis: fii mai fericit ba ca nu pot sa ma pish! "

» " Vinul rosu de Vaslui, face p**a ca un cui! "

» " As vrea sa fie ceva intre noi… dar mai mult in tine! "

» " Invata din greselile parintilor tai…… foloseste metodele contraceptive… "

» " Nu-s….cauta-ma in dictionar! "

» " Lasa un mesaj pe propriul tau risc! "

»" Intel inside, Idiot outside… "

» " Cumpar droguri…pentru relatii sunati-ma la numarul 112/955.ofer cazare pe termen lung dupa incheierea contractului…rog seriozitate! "

» "Daca-s avea fata ta mi-as da parintii in judecata… "

» " Cum de esti inca aici?credeam ca gradina zoologica e inchisa noaptea… "

» " A pretty girl can kiss a guy…a bird can kiss a butterfly…the rising sun can kiss the grass…but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS ! "

» " Mi-esti amica… iti sunt amic… ce zici te scot la un suc la plic ? "

» " Dumnezeu a facut cerul,pamantul.apele.te-a facut pe tine…cu totii facem greseli… "

» " Imi vine sa-ti sparg dintii…dar de ce sa te fac sa arati mai bine? "

» " Doamne… fa-ma pasare sa ma pot caca pe toti… "

»" Oglinzile nu pot vorbi…dar ce noroc pe tine prietene ca nu rad… "

» " I’m not a hearthbreaker….i’m a pussy penetrator… "

» " Unii oameni iubesc asa de mult femeile lor încât , pentru a nu le uza, se folosesc de femeile altora… "

» " Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari… "

» " Sunt departe, departe, foarte departe… in camera alaturata… "

» " Scuze ca nu te-am cautat dar mi-a mancat pisica mouse-ul si nu pot da click pe tine! "

» " UiTeTe pE tAvAn sI aI sA VeZi uRmE dE cOpiTe dE CaL… "

» " nU CiTi sTaTuS’u pRoStuLe…pReA TaRzIu,dEjA L-aI CiTiT… "

» " Te-am intalnit in cimitir, aveai pe piept un trandafir, din ochi iesea un viermisor, aveai in spate un topor! "

» " Iubito…. iubeste-ma ! "

» " Guvernul Romaniei…. o adunatura de pampalai… "

» " Care i treaba mosule? "

» " Daca-o freci cu bucurie, imposibil sa nu-nvie ! "
» " Cauta-ma pe la gaini …daca nu ma gasesti… cauta-ma pe la oua… "

» " Hop sa………. zile Cleopatraaaaaaa ! "

» " Bine o zis …cine o zis…cand o zis…ce-o zis… "

» " sss MAI USOR! aaaaaAsssaaAA! Daaaa! Mai JOS! Da! exact mijlocul ma doare… ahh ce bine faci masaj "

» " Am nevoie de un minut ca sa iti stric dimineata si de 2 legate ca sa te fac sa iti iei viata… "

» " Hello, welcome to my away message, how may I ignore you today? "

» " Nu lucrez in weekend-uri si in zilele care se termina cu " i "

» " Esti frumoasa ca o stele, tu mi-ai rupt inima`n doi… toate sufletele mele bate pentru tu si noi… "

» " Stiu ca stau de 3 zile incontinuu pe mess… dar nu e treaba ta… "

» " Azi nu dau autografe… "

» " Oricine are dreptul sa fie prost,dar unii abuzeaza de acest privilegiu ! "

» " Scriu la matematica… ( o am pe profa de mate. in lista ) "

» " Be The Best… Fuck The Rest… Be The One… Not Anyone… "

» " I’m mobile ca n-am pc… "

» " Buzz me If you need me, but if you don’t need me fuck off ! "

» " In momentele dificile ale vietii, trebuie sa ridici capu, sa bombezi pieptul si sa spui cu hotarare: Acum chiar ca-s in rahat pana-n gat ! "

» " Mare e gradina ta doamne, si mereu isi muta gardul ! "

» " Inainte sa-l gasesti pe Fat-Frumos, trebuie sa saruti multe broaste… " 1) "Cu indiferenţa ta m-ai făcut mai tare. Acum nu-ţi convine dar încet, încet, calc pe urmele tale. Şi abia acum vezi si tu că indiferenţa doare. "

2) "Poate’h ca am aiere’n cap,dar asta e problema mea.Nuh poţi să ma suporţ?Asta ii problema th’a.Nu ma cunoşth’i?Nu mai comenta.Ai grija de viaţa tha nuh de a mea’

3) Am invaţat că oricat mi'ar pasa mie,winkingaltora nu le pasa:-J

4) Ei, n`au haru sa copieze originalu`love struck

5) "Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!"

6) Te crezi in stare să mă poţi judeca? Înceară, dar mai intai fă o analiza având ca subiect de studiu persoana ta!

7) Moartea nu e trista. Trist este faptul că mulţi oameni nu trăiesc cu adevarat.

8) :X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

9) Ma respecti,te respect.Ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala.Ma ataci,ma apar.Ma urasti,nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste.

10) Faima existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti.

11) °• Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza.•°

12) Lasati`ma sa fac si bune si rele ,dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.

13) Am muzica in suflet si`n gand.Trec prin toate oriunde, oricand.Muzica e in sufletul meu si va fi aici langa mine mereu.

14) Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea.

15) Curajul nu inseamna absenta fricii, ci puterea de a merge mai departe in ciuda ei.

16) Te gandesti,Aberezi,Trezeste'te,prea frumos visezi.

17) Lasa timpu sa treaca,poti sa faci treaba sa mearga.Nu te grabii,vei reusi.

18) Vreau o viata nouaa!Si de restuuu` caramele!

19) Ca orice copil exista moment in care nu intelegi ce se petrece.

20) La locul potrivit,la momentul potrivit,MAGICUL se intampla.

21) Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele. 1. Mi-am aprins becu sa sting lumina…
2. Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara ! Nu-l inteleg ce ghinion are…
3. Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
4. Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…
5. Fuck dus… da si pe tine daca […]

1. Ai Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Dute vere !
2. O gãinã avea 2 picioare in special stângu` !
3. Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme!
4. Bate si ti se v-a deschide… proces penal !
5. Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este […

1. Dragostea eterna dureaza 3 luni.
2. Nu te baga in lumea drogurilor….suntem si asa destul de multi
3. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
4. Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.
5. Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.

6. Pestele care lupta […]

" Fac cinste plateste vecinu! "
»" Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos… "
»" Pauzele lungi si dese… cheia marilor succese! "
»" Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat! "
»" Dute lent si vino tare pentru mine n-ai valoare! "
»" Ma tot uit la prezentari de moda […] 800:←♥→Lucrurile v0r merge mult mai bine daca` m` tsii` de mana []

801: ←♥→Auzi ca`am inima d` piatra...Nu estiprima care pleak...Da` estiprima sinCer care`ash vrea`ntr`0 zi sa se int0ark

802: Trec Prin Orice Pasa, Oricat De Proasta ! Lasa' Spun, Nu'mi Pasa De Lumea Voastra

803:● prOstii.iluzii si cuvinte falSe gen "te iubesq"...cOmpOrtament cOpilareSq...asta a fost un simplu' test! ●

804: Se schimba peisajul.niciodata personajul!

805:Opreste filmul aici,N'ai c sa'mi explici.""

806e ce oare te-as astepta un veac ? La naiba ! Dragostea e doar un fleaq

807:Nu plange,piesa nu s-a terminat...scena de final nu s-a jucat.Nu conteaza daca sala s-a inchis.Crede in drumul ce ti s-a deschis

808rea devreme sa ramai fara cuvinte,sa ai clipe fericite doar cand ti le-aduci aminte!

809:Acum dupa atata timp inca mi-e dor si dor…. unele momente,incep sa cred ca niciodata nu mor!

810:Nu am incredere in zdrentse ...imi aleg prietenii cu atentsie

811:Shi am invatat atatea.si am vazut cu greu.ca un pr bun inseamna un al 2 eu

812:Ea nu e sora mea pe bune, dar sunt norocoasa ca am gasit`o din atata lume`

812:Si tu si eu ne-am schimbat putin
Nu mai suntem asa prietene,abea mai vorbim
Sa nu crezi ca m`am schimbat atat de mult si ca am renuntat la tine
Un singur lucru tine minte:''Mereu vei fi o parte din mine''!

814:Acelasi cartier si-aceleasi strazi pustii in orele tarzii
Aceiasi prieteni ce-am fost unul langa altul zi de zi.

815:Chiar daca radeam,plangeam,sau orice altceva faceam
Eram impreuna,stiam sa ne descurcam cu ce aveam.

816:Traim aceeasi poveste,de-atunci nimic nu s-a schimbat
Si am ramas la fel chiar daca ne-am mai maturizat.

817: E neinteresant ca te crezi interesant

818:vreau sa traiesc pe o strada desenata de un copil

819:Nu,nu vreau si stii ce? Mereu ea e aici sa ma ridice

820:Nu ne pasa noua ce spune lumea ! Lumea`i proasta si va fi intotdeauna !

821:StOp thinking and start dreaming! [:X] (nu te mai gandii si incepe sa visezi:X)

822:And is forever![] (si este pentru totdeauna)

823:it's hard to forget someone whom you've imagined spending your forever with (este greu de uitat pe cineva pe care ti l-ai imaginat pentru totdeauna cu tine)

824:everything about you is so fucking beautiful (totul despre tine este asa frumos)

825:nobody wants to wait forever (nimeni nu vrea sa astepta pentru totdeauna)

826:i wish i could fly [] (ash vrea sa pot zbura)

827:i do believe in magic [:X] [:X] (eu cred in magie)

828:life is a maze and love is a riddle[:X] (Viatsa este un labirint iar dragostea este o ghicitoare)

829aq' ce'am spus te'a jignit,a fost o gluma...stii eO nu vOiam sa spn...dar m'a sqpt gura

830:Am si eu lucruri ce ma fac fericita:X se numesq vise:X

831:Si-ar mai fi multe de zis,dar nu-mi bat capul...sa rezumam totul uitand unul de altul"

832:"nu sunt cuminte,dar nici nu ma arunc cu capu' inainte"Ea spune peste tot ca sunteti doar amici Cand stie toata lumea unde s`ajunge de`aici"

833:Fiecare avem langa noi pe cine meritam" :X

834:"draga,nu m privi cu ura:Xel t iubeste.dar tot eu snt m buna[:X]"

835:O vezi zi de zi , este chiar ea , ai vrea sa o intrebi : - Iubesti pe cineva ?

836:Avetzi calitatzi sh defecte permanenteSuntetzi nishte tarfe dar va credetzi decente!

837:Nuh te uita la altsii`. Priveshte cum esjti uh`. Apoi`sa zici de tine`daca esjti bo0n sau nuh`. Dak te simtsi`l0vith`la t0th ce am de spus . Sa sjtii ca nuh uh judeci`ci Cel de Sus`;x"

838:Te sun cand ma gandesq ca sunt singura si trista,si ma gandesq de ce te sun tocmai pe tine,pentru ca tu ejti singura care poate sa inteleaga ce'i cu mine! :X:X

839:Ash vrea sa ma intOrq in timp si sa mai pOt schimba ceva! [:X]

840une Stop cand te streseaza,explica`i ca exagereaza,nu intelege?Abereaza?Spune`i Pa si se calmeaza!

841:"Fitzele sunt de decor ,cel mai mult conteaza ce ai in interior ."

842:Am sa va arat un numar magic daca-mi pot permite Am nevoie de unul din voi ,benzina si multe chibrite,apoi devine dramatic :X

843:Ji vrei sa te respeqt?,Ai ambalaj mijtoo :X dar contsinutu' e infeqt :-&

844:Si daca el nu o sa`ti mai zica "noapte buna" si daca nici pe strada nu o sa`ti mai zica "buna",O am pe ea care ma suna si`mi zice "fataa,esti de 1000 de ori mai buna!

845:Un zambet azi,un zambet maine,tOtul e dat uitarii,te uiti la mine.iti dai dOua palme si incepi sa iti pui mi si mi de intrebari! :X

846:Nu am fOst lase' cu sa fug,am preferat sa merg incet :X

847:Am petrecut cu tne mii d clipe minunatee T`iubesc prin v0rbe, gesturi sh fapte`

848:Nu e un vis si nici-o fantezie,E ceea ce se numeste copilarie[:X]

849:●° Nu`s ca voi si nu am fost niciodata` Nu`s ca voi...va repet inc`odata,Nu am avut, nu am nevoie de mila nimanui. Prietenii care ii am deocamdata`mi sunt destui.

850:Sa-u IntamPlAt DeStUlE sJi nu ReGrEt nimic, E O VorBa : Ce nU tE OmOaRa tE fAcE MaI PuTeRnIk !

851:"♥`♥Na`Citeste,Retine,Baga Bine in cap.Si nu uita` nici intr-un veac`Ea e fetita ce ti-a pus capac.

852:Urata? [ dar nu cea mai urata ] > Rea? [ doar cat trebuie ] > Nesuferita? [ dar totusi mi se zice ca's placuta]..."

853:Cand un tip chiar te place, va trece cu vederea orice defect ai avea!"" Bizy rau…. dar nu stiu de ce?! "

" Da? Bine…. PA! "

" Cant la capsator… DND! "

" DND… fumez un pachet de tigari! "

»" Acum am treaba… mai tarziu sunt tot ocupata, dupa… ies in oras, cand ma intorc n-am timp... "

»" DND… fac baitza in caditza! "

»" DND… ma bate mama! "

»" DND… il iau la bataie pe adrian prietenul meu imagina… "

»" DND… sortez nisip! "

»" DND…nu-mi deranja messu`… "

»" Ma balacesc… DND ca te stropesc! "

»" Please try again never… "

»" Nu pot sa vorbesc acum, am mancat ceapa… "

»" DND… f*t mushte… bazai? "

»" Don’t abuse the BUZZ ! "

» " Tara are nevoie de mine asa ca… DND ! "

» " DND… Not At My Mouse ! "

» " Deranjeaza-ma tu sa vezi cum iti canta dracii live ! "

» " DND…mama la calc… nu dati BUZZ ca se sperie ! "

» " DND… dau gainile cu ruj! "

» " Va rog sa nu va deranjati sa ma deranjati… e prea mare deranjul sa fiu deranjata! "

» " DND… servesc o supa cu umbra de pui! "

» " Dnd…astazi tin sa-mi imbogatesc lista de ignore… "

» " Cine esti ? Ce vrei ? Daca ma deranjezi chem Politia! "

» " DND… tre` sa infing toporul in geam… "

» " dE’nE’dE – mA cErT cU pIxU… "

» " dE’nE’dE – mAnAnC…nU sE vEdE cA aM AcOpEriT wEbU cU mUsTaR! "

» " dE’nE’fE’De – CiTeSc nIjTe cArTzi dE joC … "

» " M-ai deranjat…. Nu ti-am raspuns… Ai insistat…. Ti-am dat ignore ! "

» " Ma f**e o lene sa tastez… "

» " DND indrept banane… "

» " De ce sa Da ? Cand poti sa Nu ?! "

» " • Observati bulina ROSIE ! E ca si cand as fi pe ciclu, te bagi peste mine se lasa cu sange… "

» " Taci in liniste… [by DeMoN]

» "||)) ||\\|| ||)) ca is ocupat daca vad ca m-ai deranjat te f*t direct in nas ! "

» " DND am nevoie de tine ca de o gaura in prezervativ… "

» " Dorm ca un ingerash… nu deranjati ca dati de dracu` ! "

» " Cu ocazia zilei nationale a oamenilor ocupat … marsh in gatu` matii ca am treaba! [by DeMoN]

» " Am pile la cimitir….imi reglez moartea… DND sau vrei sa o reglez si pe-a ta !? "

» " Cautama in vis…. DND ! "

» " DND…. acesta este plecat …. revine cand se intoarce! "

» " DND – Dorm Nu Deranja ca ma cac in gura ta! "

» " DeNeDe …. drum bun , cale batuta…… cine te prinde in cur sa te f*ta…. "

» " Vorba multa…….saracia omului…. DND ! "

» " DND ! ma cac revelatii ! "

» " DND si DNFD … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere! "

» " Ma bronzez la lumanare… DND "

» " Am mancat ceapa…. nu pot vorbii ! "

» " DND ma impusc prin spanzurare cu scanul electric DND "

» " Ti se pare…. nu sunt aici ! "

» " In padurea cu alune aveau casa 2 pitici, vine pupaza si spune…MARSH…MARSH… in *** de aici ! "

» " ][)) ][\][ ][)) nu da click aici ca musca ! "

» " Frunza verde / Rug de mur / Deranjezi…. o iei in cur ! "

» " D!N!D , ma dau cu sania in congelator… "

» " Bzzz!Bzzz! hai marsh… ca te bazai… "

» " ][)) ][\][ ][)) adica Dute Naibii Dobitocule ! "

» " Cica au pus turcii la intrarea in moschee un cuvant scurt neinteles nici de cei mai mari intelepti : DND "

» " Am treaba……incerc sa urc barca in avion….m-a chemat Bill la plaja… "

» " HaI //)) //\\// //)) cA nU aM cHeF dE bArFe "

» " D|N|D - Do Not Drink ! "

» "Lasat la mine in pace fuck TEME ! "

» " Nu deranjatzi… sunt casatorit ! "

» " Mai pe loc repaus nauzitzi? ma uit la un film… ][)) ][\][ ][)) "

» " Don’t disturb , let masturb ! "

» " Prea Busy ca sa iti dai seama ca sunt on… "

» " ][_, ([]) ][_, | ][)) ][\][ ][)) "

» " Deranjati`ma ! ca altfel v-a deranjez IO ! "

» " Nu ma deranja ca e vai de pielea ta…"

» " Ultimul care m-a deranjat, e inca dat disparut…"

» " Aaa…uf…uf.nu ma deranjati… in 2 sec. ating orgasmul…

» " Sunt oriunde, numai aici nu ! DND"

» " Ma scarpin la oo nu ma deranja ca poate ma sperii si le sparg !"

» " Ma dau cu sania in congelator DND !"

» " Don’t disturb unless I love you…"

» " Cu ocazia zilei internationale al oamenilor ocupati… DND"

» " DND… o satisfaq pe mata ^^"

» " (^_^) //)) //\\// //))"

» " Ai treaba si te retin cumva? "

» " Cica au pus turcii la intrarea in moschee un cuvant scurt neinteles nici de cei mai mari intelepti : DND "

» " DND… in traducere pentru tine DO NOT DISTURB ! "

» " Ai treaba si te retin cumva? "

» " Way nu ma deranjati ca o sa fie ploi de Ignore ! "

» " DND ! D(da-te) N(nene) D(dracu) "

» " //)) //\\// //)) "

» " Mda… bagamash in seama…"

» " Crizat/a here so DND ! "

» " Hai DND… ca sa nu zic mai pe romaneste JET ! "

» " Pentru mine, pentru tine iti dau DND pe vine ! "

» " DND ! aspir…. la o viata mai buna… "

» " DND fac matreata ! "

» " D[e] N[e] D[e]…steptule !" Statusuri diverse 136 " A.R.F.E. = Arat. Realmente. Fermecator. Este ? "

Statusuri diverse 137" Decat intelectual, mai bine un amarat de miliardar ! "

Statusuri diverse 138 " Daca totul a iesit bine,inseamna ca ai gresit undeva ! "

Statusuri diverse 139 " Cel ce sforaie intotdeauna adoarme primul ! "

Statusuri diverse 140 " Mai bine burtos de la bere decat cocosat de la munca ! "

Statusuri diverse 141 " Cine se scoala de dimineata, ii vede pe ceilalti dormind ! "

Statusuri diverse 142 " Cine se scoala de dimineata doarme mai putin ! "

Statusuri diverse 143 " Cine sapa groapa altuia se numeste gropar ! "

Statusuri diverse 144" Decat sarac si bolnav, mai bine bogat si sanatos ! "

Statusuri diverse 145 " Fie painea cat de rea, tot mai bun e cozonacul ! "

Statusuri diverse 146" Cine rade la urma, gandeste mai incet ! "

Statusuri diverse 147 " Ne nastem goi, uzi si flaminzi. De abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc… "

Statusuri diverse 148 " Cand o femeie nu vorbeste sa n-o deranjezi pentru. nimic in lume!"

Statusuri diverse 149 " Faima existentei umane nu consta în a trai, ci în a sti pentru ce traiesti " > " Experienta este cel mai prost invatator. Ea ne da intai examenul si numai dupa aceea lectiile ! "

Statusuri diverse 150 " Eram trist ca n-am pantofi, dar am intalnit pe unul care n-avea picioare… "

Statusuri diverse 151 " Daca toata lumea este de acord cu tine, probabil ca esti foarte inteligent. Sau s-ar putea sa fi … seful "

Statusuri diverse 152" Sfaturile sunt ca ciupercile, cresc peste tot, dar cele rele iti pot fi fatale… "

Statusuri diverse 153 " O sperietura buna realizeaza mai mult decat 100 de sfaturi ! "

Statusuri diverse 154 " Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti ! "

Statusuri diverse 155 " Este adevarat ca "banii vorbesc": cel mai adesea ei ne spun: "La revedere ! "

Statusuri diverse 156 " Cel ce participa la jocuri de noroc se jefuieste singur ! "

Statusuri diverse 157 " Invata si din greselile altora, nu vei avea timp sa le faci tu pe toate ! "

Statusuri diverse 158 " Oamenii mari nu s-au considerat niciodata mari, oamenii mici nu s-au considerat niciodata mici! "

Statusuri diverse 159 "Cand te lupti cu propria-ti constiinta si esti invins, ai castigat!"

Statusuri diverse 160 " Cel care crede ca le stie pe toate este foarte enervant mai ales pentru noi, cei care, oricum, le stim pe toate ! "

Statusuri diverse 161 " Cu cat s-a scurs mai mult nisip prin clepsidra vietii noastre, cu atat mai clar ar trebui sa vedem prin ea… "

Statusuri diverse 162 " Intelept este acela care traieste in fiecare zi ca si cum in fiecare zi si in fiecare ceas ar putea sa moara ! "

Statusuri diverse 163 " Nimeni nu este atat de intelept sau atat de prost pe cat se crede… "

Statusuri diverse 164 " Stai departe de oamenii care iti micsoreaza ambitia. Oamenii mici intotdeauna fac asta. Cei cu adevarat mari te fac sa te simti ca si tu poti deveni mare ! "

Statusuri diverse 165 " N-am sa ajung pe culme? Se poate foarte bine. Dar vreau sa urc atat cat am sa pot, prin mine… "

Statusuri diverse 166 " Lucrurile nu sunt greu de facut. Greu este sa te pui in pozitia de a le face ! "

Statusuri diverse 167 " Sclavul nu are decat un stapan, ambitiosul are atatia stapani cati ii pot fi de folos carierei sale ! "

Statusuri diverse 168 " Lumea nu e a celor modesti, ci a celor energici ! "

Statusuri diverse 169 " Doua clatite se plimbau prin desertul Sahara, deodata una se impiedica si ii sare gemu`… "

Statusuri diverse 170 " Horoscopul de astazi: Lucru= stelele iti zimbesc, Bani= stelele iti zimbesc, Iubire= stelele inca rad… "

Statusuri diverse 171 " Never take life seriously. Nobody get`s out alive anyway… "

Statusuri diverse 172" Fericirea apartine celor care stiu sa o faca sa astepte…

Statusuri diverse 173 " Nu-ti lasa gura sa scrie cecuri pe care fundul tau nu le poate plati ! "

Statusuri diverse 174 " Valabil ! "

Statusuri diverse 175" Sunteti in plus ! "

Statusuri diverse 176 " Nimeni nu moare virgin/a, viata ti-o trage exact cand te astepti mai putin… "

Statusuri diverse 177 " Pun ganduri in randuri scrise-n rime. Nu sunt model pentru nime` … nici pentru mine… "

Statusuri diverse 178 " Dus cu pluta… cine vine ? "

Statusuri diverse 179 " Azi nu am status… "

Statusuri diverse 180 " In visele mele mereu vei ramane… ca o scateie care ma lumineaza iar cand ma trezesc vreau sa o iau de la inceput… "Statusuri diverse 46 " Bat covoare cu ochiul mintii ! "

Statusuri diverse 47 " Moderatelly Invisible… "

Statusuri diverse 48 " Nu sunt singur in ploaie si vant. Am cei mai buni prieteni de pe pamant… "

Statusuri diverse 49 " Un nimeni celebru ! "

Statusuri diverse 50 " Nu-mi stricati proasta dispozitie ! "

Statusuri diverse 51 " Romania este o tara in care pizza vine mai repede decat politia"

Statusuri diverse 52" Numai dupa invidia altora iti poti da seama de propria ta valoare… "

Statusuri diverse 53 " Din lipsa de experienta m-am oprit la atat ! "

Statusuri diverse 54 " Cand ii bate norocul la usa, lenesul se plange de… prea mult zgomot ! "

Statusuri diverse 55 " Am praf in ochi pentru artisti, praf in nas pentru rockeristi, praf de pusca pentru manelisti, te fac praf daca mai misti ! "

Statusuri diverse 56 " Eu sunt bogat, dar nu ma consider fiindca imi lipseste esentialul… "

Statusuri diverse 57 " Daca vezi pe cineva fara zambet……da-i unul de al tau… "

Statusuri diverse 58 " Primul semn de senilitate este sa crezi ca le sti pe toate… "

Statusuri diverse 59" Creierul meu abia asteapta sa fie pus la munca! "" Diplomatia este arta de a spune: "Cutu, cutu …",pana ce apuci sa pui mana pe o piatra… "

Statusuri diverse 60 " Daca ai datorii financiare, cineva este stapan pe o bucatica din tine ! "

Statusuri diverse 61 " O cearta este o intrecere in care fiecare vrea sa aiba primul… ultimul cuvant ! "

Statusuri diverse 62 " O vorba buna poate tine de cald trei luni de iarna… "

Statusuri diverse 63 " Am 2 femei in viata : STEAUA mea si MUZICA. traieste viata ta si nu a altuia ! "

Statusuri diverse 64 " Cel cu limba prea ascutita risca mereu sa-si taie singur beregata… "

Statusuri diverse 65 " Adevarata valoare a unui om este: cat l-ai pretui daca ar pierde tot ceea ce are… "

Statusuri diverse 66 "Daca nu ne pasa de viitor, nici viitorului nu-i va pasa de noi…"

Statusuri diverse 67 " Nu-ti lasa vorbirea sa mearga mai departe decat gandirea! "

Statusuri diverse 68 " In orice mare iubire este si un pic de orbire,
dar in nici una mai multa ca in iubirea de bani… "

Statusuri diverse 69 " Psihologul este un tip care-ti i-a o gramada de bani ca sa-ti puna toate intrebarile pe care sotia ti le pune gratis! "

Statusuri diverse 70 " Live for today because yesterdays are over and tomorrows may never come… "

Statusuri diverse 71 " Soferul prudent se uita în ambele sensuri înainte de a trece pe rosu… "

Statusuri diverse 72 " Nu conteaza lungimea baghetei…. ci magia din ea! "

Statusuri diverse 73 " Nu poti schimba trecutul, dar iti poti nenoroci un prezent
linistit ingrijorandu-te despre viitor… "

Statusuri diverse 74 " Desi traim si luptam impreuna, fiecare moare singur… "

Statusuri diverse 75 " Daca aduni toata viata bani de frica saraciei, ai ajuns deja sclavul ei! "

Statusuri diverse 76 " Unii oameni se tem asa de mult de moarte ca nici nu mai apuca sa traiasca! "

Statusuri diverse 77 " Spune-mi la ce fel de glume razi, ca sa-ti spun cine esti! "

Statusuri diverse 78 " Adevaratul castig in viata este viata, nu banii… "

Statusuri diverse 79 " Suntem inclinati sa credem nu ceea ce este adevarat,
ci ceea ce ne place… "

Statusuri diverse 80 " Un om fara convingerei este un vagabond care merge spre nicaieri… "

Statusuri diverse 81 " Senzatia e unica, doza de risc e mica.Viciul meu implica doar placere si dependentza psihica… "

Statusuri diverse 82 " Azi este prima zi din restul vietii mele… "

Statusuri diverse 83 " Daca cei ce traiesc in tari comuniste ar avea sa manance cat au de inghitit, ar duce-o mult mai bine… "

Statusuri diverse 84 " Punctul tare al multor personalitati este ca au ajuns
sa-si cunoasca si sa-si depaseasca slabiciunile… "

Statusuri diverse 85 " Nu stiu care este cheia succesului, dar stiu precis care este cheia esecurilor: incercarea de a face pe placul tuturor… "

Statusuri diverse 86 " Traieste cu grija, viata n-are "roata de rezerva"

Statusuri diverse 87 " Sfaturi putem da, dar minte nu! "

Statusuri diverse 88 " Viata-i ca o tarfa ce des iti iese in fata, ce des iti trage plasa !

Statusuri diverse 89 " Imi este calauza oricine e mai nebun decat mine… "

Statusuri diverse 90 " Nu merita niciodata sa plangi pentru cineva, iar cine merita nu te va face niciodata sa plangi! " 1 Plecat cu gandu’…la un coupe…motor mare… fara CD si fara difuzoare…s’auzi cum urca’n ture…prea tare…viseaza in continuare…speranta nu moare…

2 Viata e un joc de cacao in care nu poti folosii coade!

" Domina ca sa nu fii domniat!

4 Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea

5 E greu sa nu faci nimic… nu stii niciodata cand termini…

6 Punctul G la femei se gaseste la sfarsitul cuvantului SHOPPING!

7 Ochii care nu se vad se uita la fundul femeii tale…

8 Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE !

9 Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…

10 Pentru mentalitatea de ****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!?

11 Viitorul e trecutul la prezent….dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur ca va schimvba un viitor care a fost deja…

12 Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau!

13 Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…

14 Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care…

15 Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun laf el cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun…

16 Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…

17 Nu exista nu-mi place sa beau… beau fara sa-mi placa !

18 Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi…

19 Nu exista ceva mai rau decat cazare pe viata…

20 Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea…

O colectie de 180 de statusuri diverse, toate doar pentru tine.

21 Smeel`s like weekend…

22 Spuneti ca nu m-a suportati dar v-a uitati la mine de parca mi-ati fi fani…

23 Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda…

24 Stam la rand? Sau totzi deodata?

25 Pentru orice femeie dorita de majoritatea barbatilor exista cel unul deja plictisit de ea…

26 Daca tot ce ai este un ciocan, toate obiectele din jur iti par cuie…

27 Secretul succesului este sinceritatea. Odata ce poti sa te prefaci, ai reusit. .

28 Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci…

29 Nu ai mai vazut mancare de cand se tragea cu arcu !

30 Fiecare iubire are un balcon ca Romeo si Julieta, pe care mai tarziu se intind rufe…

31 Pe cine nu il lasi sa moara nu te lasa sa traiesti…

32 Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singur!

33 Ce s-ar intampla daca o masina, care merge cu viteza luminii, ar aprinde farurile?

34 Pentru fiecare 60 de sec. in care stai suparat, pierzi un minut din viata frumoasa pe care nimeni nu ti-o poate da inapoi… asa ca invata si tu sa fii fericit si sa zambesti!

35 E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia…

36 Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabii… vei reusi!

37 Cei care incearca sa isi inece necazurile in bautura uita un lucru: necazurile stiu sa inoate…

38 Ca sa poti sa iti depasesti instinctele, trebuie sa stii sa iti controlezi vointza!

39 Parca voua nu v-a place cand v-a luam pe la spate, cand v-a tragem de par si v-a dam palme strigati o doamne ce naiba sunteti doamne…

40 Cei care te critica nu v-or decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata !

41 Nici tu nu te cunosti, candva ve-i fi surprins de tine !

42 Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde,ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le !

43 Cand te-ai nascut plangeai, iar toti cei din jur radeau… traieste-ti viata in asa fel incat atunci cand o sa vina clipa tu sa razi iar cei ce vor sta in jurul tau sa planga…

44 Nici de moarte nu am teama, stie lumea cum ma cheama, cand acuz si ma razbun stie lumea ca-s nebun…"

45 Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului

46 Bat covoare cu ochiul mintii !

47 Moderatelly Invisible…

48 Nu sunt singur in ploaie si vant. Am cei mai buni prieteni de pe pamant…

49 Un nimeni celebru !

50 Nu-mi stricati proasta dispozitie !

51 Romania este o tara in care pizza vine mai repede decat politia"

52" Numai dupa invidia altora iti poti da seama de propria ta valoare…

53 Din lipsa de experienta m-am oprit la atat !

54 Cand ii bate norocul la usa, lenesul se plange de… prea mult zgomot !

55 Am praf in ochi pentru artisti, praf in nas pentru rockeristi, praf de pusca pentru manelisti, te fac praf daca mai misti !

56 Eu sunt bogat, dar nu ma consider fiindca imi lipseste esentialul…

57 Daca vezi pe cineva fara zambet……da-i unul de al tau…

58 Primul semn de senilitate este sa crezi ca le sti pe toate…

59" Creierul meu abia asteapta sa fie pus la munca!" Diplomatia este arta de a spune:Cutu, cutu …",pana ce apuci sa pui mana pe o piatra…

60 Daca ai datorii financiare, cineva este stapan pe o bucatica din tine !

61 O cearta este o intrecere in care fiecare vrea sa aiba primul… ultimul cuvant !

62 O vorba buna poate tine de cald trei luni de iarna…

63 Am 2 femei in viata : STEAUA mea si MUZICA. traieste viata ta si nu a altuia !

64 Cel cu limba prea ascutita risca mereu sa-si taie singur beregata…

65 Adevarata valoare a unui om este: cat l-ai pretui daca ar pierde tot ceea ce are…

66Daca nu ne pasa de viitor, nici viitorului nu-i va pasa de noi…"

67 Nu-ti lasa vorbirea sa mearga mai departe decat gandirea!

68 In orice mare iubire este si un pic de orbire,
dar in nici una mai multa ca in iubirea de bani…

69 Psihologul este un tip care-ti i-a o gramada de bani ca sa-ti puna toate intrebarile pe care sotia ti le pune gratis!

70 Live for today because yesterdays are over and tomorrows may never come…

71 Soferul prudent se uita în ambele sensuri înainte de a trece pe rosu…

72 Nu conteaza lungimea baghetei…. ci magia din ea!

73 Nu poti schimba trecutul, dar iti poti nenoroci un prezent
linistit ingrijorandu-te despre viitor…

74 Desi traim si luptam impreuna, fiecare moare singur…

75 Daca aduni toata viata bani de frica saraciei, ai ajuns deja sclavul ei!

76 Unii oameni se tem asa de mult de moarte ca nici nu mai apuca sa traiasca!

77 Spune-mi la ce fel de glume razi, ca sa-ti spun cine esti!

78 Adevaratul castig in viata este viata, nu banii…

79 Suntem inclinati sa credem nu ceea ce este adevarat,
ci ceea ce ne place…

80 Un om fara convingerei este un vagabond care merge spre nicaieri…

81 Senzatia e unica, doza de risc e mica.Viciul meu implica doar placere si dependentza psihica…

82 Azi este prima zi din restul vietii mele…

83 Daca cei ce traiesc in tari comuniste ar avea sa manance cat au de inghitit, ar duce-o mult mai bine…

84 Punctul tare al multor personalitati este ca au ajuns
sa-si cunoasca si sa-si depaseasca slabiciunile…

85 Nu stiu care este cheia succesului, dar stiu precis care este cheia esecurilor: incercarea de a face pe placul tuturor…

86 Traieste cu grija, viata n-areroata de rezerva"

87 Sfaturi putem da, dar minte nu!

88 Viata-i ca o tarfa ce des iti iese in fata, ce des iti trage plasa !

89 Imi este calauza oricine e mai nebun decat mine…

90 Nu merita niciodata sa plangi pentru cineva, iar cine merita nu te va face niciodata sa plangi!

91 Cea mai mare rasplata pentru stradaniile unui om
nu este ceea ce castiga prin munca sa, ci ceea ce devine prin ea!

92 Cea mai sigura cale spre bucurie este sa cauti sa faci o bucurie altuia…

93 Copiii sunt averea omului sarac…

94 Nu te compromite… nu te ai decat pe tine!

95 Nu stii ce inseamna arta de a invinge… sa fi fierbinte chiar daca afara ninge…

96 Viatai scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti e foarte important…. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi…

97 Inca un an din viata a trecut… am trait doar cum am vrut!

98 Fii elegant, nu te vinde pe nimic…

99 Cearta-ti prietenul in ascuns si lauda-l in public!

100 Se vede clar pe fata ta…ca ma placi si ca m-ai vrea…ti-ar da botu` taratura…mergi inchis si taci din gura!

101 Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!

102 Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura!

103 Primul semn al unei stari inapoiate, din punct de vedere al culturii, este intoleranta. Cand cineva crede ca numai el are dreptate…

104 Nimeni nu te poate tine in inferioritate fara consimtamantul tau!

105 Unii oameni cred gresit ca opusul dragostei este ura, cand de fapt este indiferenta!

106 Fiecare om mare a invatat mai intai ca trebuie sa asculte,
de cine trebuie sa asculte si cand trebuie sa asculte!

107 Greselile copilaresti nu sunt facute de regula de … copii!

108 Un om trebuie sa fie destul de mare sa-si recunoasca greselile,suficient de destept ca sa invete din ele si indeajuns de tare ca sa le indrepte!

109 La doua zeci de ani domneste sentimentul, la trei zeci de ani vointa, iar la patruzeci, judecata!

110 Femeile sunt ca medaliile olimpice: trebuie sa lupti din greu pentru ele, apoi iti atirna de gat o viata intreaga!

111 Trei iezi. cucuiezi. unde-i jointu` sa fumezi ?

112 Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

113 Este foarte bine ca esti un omcu picioarele pe pamant"
Dar nu uita ca trebuie sa le mai si misti!

114 Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem,
dar ne pot calauzi in viata!

115 Ca sa ajungi mare nu este suficient sa fi puternic,
trebuie sa mai si stii cum sa-ti folosesti aceasta putere!

116 Cel mai sigur semn ca cineva nu este important
este silinta cu care isi da importanta…

117 Nimeni nu creste daca ingaduie mereu altora sa hotarasca in locul lui!

118 Cine nu iarta distruge puntea pe care trebuie sa treaca el insusi!

119 Viata asta e ca hartia igienica……….lunga si folositoare !

120 De perfectiune te-ai plictisit…dar imperfectul aduce cu el intodeauna o schimbare infloritoare…

121 Infrangerea nu este decat a celor care o accepta!

122 Mintile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente,
iar mintile reduse ii discuta pe altii!

123 Cel ce scrie, transmite, cel ce vorbeste comunica,
cel ce gesticuleaza convinge!

124 Esti inteligent daca nu crezi decat jumatate din ceea ce auzi;
esti intelept daca stii care jumatate!

125 Cand esti tanar, incerci sa schimbi toata lumea;
cand ai imbatranit, vrei sa-i schimbi pe cei tineri!

126 A scazut bursa la praz…. si asta numai din c

| pisika_5560 a răspuns:

Http://www.statusuri.ro/... gasesti aici multe si frumoase.

FUNDA?:x:x