| Hexiled a întrebat:

Vreau si eu o parere despre acest videoclip, sper sa reuseasca sa transmita ceea ce voiam eu. https://youtu.be/tlXYOfFRfKc

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Am vazut. Este trist dar adevarat...trebuie sa vedem si partile bune nu numai pe cele rele.

Este bine realizat, stiu cat de greu este sa faci asa ceva deci felicitari pentru munca depusa daca l-ai facut tu! Chiar este reusit! O mica obiectie, atunci cu gratarul a inceput sunetul un pic prea din senin, era deranjant, atat.
In rest a transmis tot ce vroiai.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emotionant happy

Tipul cu bautura a fost epic laughing

| AlissBrie a răspuns:

Foarte bine spus si ilustrat! Felicitari!

| xBlaise a răspuns:

Respect! Cineva care gandeste! Stirile din ziua de azi = un rahat!

| ioanacristina666 a răspuns:

Transmite happy