| xewgdnfn a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cam cate melodii imi incap in telefon? E nokia 2730 are card de memorie de 1GB... si mai am si vreo 18 poze prin tel si cam cate melodii pot sa imi incapa? Funda:*!

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

1 gb=1000 de mega, o melodie poate avea 5 mega, s au si 10, depinde cat de mari sunt, fa ti o medie de 8 mega cum a zis si usy, scazi cat ocupa pozele si vezi cate iti intra, eu de obicei la al meu, imi fac o lista de melodii care imi plac si daca intra toate cu atat mai bine

2 răspunsuri:
| usy313 a răspuns:

Pai o mel. are vreo 8 mb, inseamna ca incap aprox. 144. daca melodia ocupa my putin, e mai bine.

| 112calvar a răspuns:

3 mel am si eu tel ca al tau :d Funda?