| ZaKid a întrebat:

Vreau si eu sa stiu un lucru.
Am un procesor Intel E2140 si as vrea sa stiu cum se comporta cu jocul Duke Nukem Forever...
"Cum se comporta"in sensul (cum se misca).
Mai am o placa video nVidia 8400 GS, 1GB RAM, sistem de operare Windows 7 Ultimate.

**Desigur cu setari minime**
Pe site-ul www.systemrequirementslab.com/cyri ( Can You Run It ) mi-a iesit la minim ca nu am procesorul indeajuns de bun...
Astept sugestii.

1 răspuns:
| MyMix a răspuns:

Iti trebuie placa Intel dual core si iti mere gts iv san andreas mafia 2 orice joc eu am da si calcu tresa fie bun eu am smildon raidmax power gaming