| Anngela a întrebat:

Vreau si eu site uri in care sa vorbesc cu oameni sau cu roboti. Stiu e ciudat dar chiar as dori sa doresc sa vb cu diferite persoane. P.s pentru varsta mea. (10 11 ani)

Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

De ce nu încerci să vorbești scriind? Fă dialoguri între personaje în care să-ţi prezinți opiniile, ideile, sentimentele, de fapt ești liberă să faci tot ce-ţi trece prin minte! în felul ăsta nu-ţi consumi timpul cu roboți online, nici nu te pui în pericol vorbind cu necunoscuți.