| Clutsky a întrebat:

Salut, doresc sa invat sa vorbesc limba engleza cu diferite accente (british/jamaican/irish/Welsh) nu neaparat toate, macar unul din ele, tin sa mentionez ca stiu engleza, dar fara niciun accent, si as dori sa stiu de unde pot procura carti de acest gen, preferabil sa contina si un cd/dvd pentru a si intelege pronuntia.
Daca stiti vreun loc, site, sau biblioteci, orice de genul, va rog spuneti-mi si mie!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.internetpolyglot.com/romanian/lesson-3204201010

8 răspunsuri:
| yadora a răspuns:

Intra pe google si scrie : engleza pentru incepatori; sau cum invat engleza free...si iti alegi ce vrei.

| Clutsky explică:

Eu cred ca voi n-ati inteles ce caut eu de fapt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cartea de limba engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube, sau inceraca sa coversezi cu cu unul din aceste popoare.

| catalina_9434 a răspuns:

Hey there...