| TheDevilIsHere a întrebat:

Vreau si eu statusuri de dragoste da sa nu fie siropoase si sa fie mai noi daca se poatewinkingdau funda:*

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Sa nu pleci iubirea meano talking nu pleca din viata mea[love struck]

Sh cu toate astea. tu stii cel mai bine ca orice ar face, tot la tine vn[:X]

Nu e iubire fara problemeno talking lng tine uit de zilele grele[:X]

Tu ai scanteia ce ma face sa explodezsmug tu esti motivul delirului meu:X

Nu'mi regret trecutu'. din moment ce 'mi iubesc prezentu'[:X]

Imi place chiar daca nu-mi gasesc unele cuvinte...Imi place cand imi spui tu asa:"Sa fii cuminte!"; x

Nu sunt printesa.sunt imparateasa lumii melehappy

Daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza. Stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza:X

Ceea ce il usuca pe tati de banismuge fetita lui...de 16ani:X

Uh imi dai putere sa merg mai departe... uh:Xcu iubirea tah:X

Atunci cand nu stie ce simte.Atunci cand greseste sh mintestraight face ofera-i doar dragostea tah:X atc are nevoie mai mare de eabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita

Sopteste-mi dorinte. Doreste-ti in soapta.

De 2 ani si ceva nu mai esti in toate mintile... esti doar in mintea mea... big grinbig grin

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Dar eu nu asc ce sp lumea reahappy nu crd nmc din c sp ea.

Sh ce daca ma iubesti?big grin

Asculti fara sa probezi...sh uite asa ma indepartezi.

Stiu ca o sa ma iertibatting eyelashes chiar daca ma certihappy

Stii ca dupa tine ma topesc day dreaming Stii ca fara tine innebunescbatting eyelashes

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Iubim fara sa stim ce e iubirea. iar atunci cant stim...nu mai reusim sa iubim:l

Voi fi la rau si la bine... aproape de inima tah:X

I wanna taste the sinwinking

Sh te ador cand imi spui:"Daca ma inseli, te omor!"

şi când vine vorba de iubire spune-le ca tu ma ai pe mine:X

pentru că îmi zâmbeşti, pentru că mă răsfeţi, pentru că mă alinţi, pentru că mă amăgeşti, mă superi şi apoi mă împaci. te iubesc!

ne privim şi ne placem, dar ne despărţim când încă ne iubim, ne prefacem.

[Je veux ton amour!]

Singura diferenta dintre o fata si un Porsche este ca atunci cand distrugi o fata... tati nu te cearta!oh go on

Nici prea vulgar, nici prea cuminte. dasmug cu tine ma simt 'high' day dreaming iubirea face legea:X

Besame... y solo aci podre tenerte, eternamente en mi mente [day dreaming]

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Multe amintiri Ce`atunci cand sunt trist Ma fac sa zambesc Desi de multe ori Refuz sa cred ca iubesc.sad

Ma Exprim Ca Sa Intelegi Mesajul __Eo Nu`s Mata Ca Sa`mi Cenzurezi In Fata Limbaju!straight face

Asa ca ia'ma de mana... spune'mi unde am gresit! Si-am sa incerc sa ma schimb.PROMIT!

Tu poti sa te-ndoiesti de soare, de focul ce scanteie-n stea, de legile nemuritoare; Dar nu si de iubirea mea!

Daca as fi copil mama mi-ar spune ca totul va fi bine, daca as fi copil mi-as lua jucarie si as uita totul, daca as fi copil o gluma m-ar binedispune, dar nu sunt, azi toate astea ma streseaza, as vrea sa mai fiu macar acum putin copil.

Stii ca doar tu si eu vom fi, indrg ca'n prima zi!:X

De ce cand te intrebare ''dc?'' ma intrebi dc te intreb ''dc?''?big grin

You know that I love you boy!:X

Crezi ca nu simtraised eyebrows? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mintoh go on Iti doresti doar o privirebatting eyelashesVz in ochii mei iubire:X Adv!smug Dar nu e pentru tine!hee hee

La tte as renunta, sa ma iubesti![:X]

Eu nu cred in viseno talking Eu crd doar in tine, ca ma iubesti pe mine[:X]

Si'am sa-ti cant pana in zori...cantecelul meu de dor:X