| micheilla a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri adevarate! Adica nu de alea siropoase sau de dragoste! Sau vreau unele mai nebune, amuzante! Multumesc

3 răspunsuri:
| DevylPushtan a răspuns:

-plecat cu prietenu meu jack Daniels
-DnD ma pregatesc de lupta cu un spiridus
-imi pun pe fata o privire si ma uit la tine siti zic " bai cat **** poti sa mananci" laughing)
-lumea e funny xd
-cu maria-ioana(marijuana)

sper sati placahappy

| EuBorak a răspuns:

Poi chiar imi pare raw ca te-am amenintat sh ca de fapt nu te-am batut cu scandura de la pat dar stai asa ca n-ai scapat sh sa vezi ce omor iti dau eu cu cureaua d la ceas

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute