| ramona11ramona a întrebat:

Vreau si eu statusuri de fericire maxima si de prietenie intre o fata si un baiat

2 răspunsuri:
| barbattttt a răspuns:

Nu stiu, imi pare rau daca stiam iti spuneam!

| Ale96 a răspuns:

Si cand te tzin de mana orcine sa stie ca as fii in stare de orce ar fi sa fie!:X

Multi cred ca pot gandii pentru. noi, dar noi nu inseamna mai multi ''noi'' inseamna doar doi!

Si nu pot sa stau fara tine, caci daca suntem impreuna definesc cuvantul bine... definesc fericirea, starea de euforie si toate senzatiile ce mi le dai mie!smug

Dami inima ta figurativ vorbind vreau doar dragostea!

nimic nu ne poate impiedika sa gasim fericirea or`unde ar fi ea!smug

Si acum daca te-as vedea n`as vrea decat sa te pot imbratzisa!love struck

Poti sa`mi iei si inima sa o inchizi undeva caci eu n`o voi mai daruii la altcineva

funda?:dtongue