| LaviniaGr a întrebat:

Imi puteti da niste statusuri de prietenie, fericire?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Burdetiu a răspuns:

Prietenie:
Fericirea isi are originea in suferinta, si, oricat de mult am dori sa traim numai in fericire, este absolut imposibil, intrucat fara suferinta, aceasta niciodata nu-si va arata miraculosul spectru.

Mie dor de ochii tai de gura ta de trupul tau intr-un cuvant de tine te iubesc viata mea si iti multumesc ca esti alaturi de mine si ma iubesc neconditionat te iubesc A TA DULCEATA

Fericirea este o floare rara; ea vine si trece ca norul fugar de primavara.
-Fericirea adevarata este intotdeauna de o clipa.
-Fericirea: un lucru bizar; cei ce n-au cunoscut-o niciodată, nu sunt, poate, cu adevărat nefericiţi.
-Fericirea se manifesta atunci cand zambesti din adancul sufletului tau si…te simti cu adevarat liber.
-Deplina fericire consta in a face pe altii fericiti.
-Fericirea e ceva ce nu se atinge niciodata, dar pentru cautarea ei merita sa alergi toata viata.
-Fericirea apartine celor care stiu sa o faca sa astepte.
-Fericirea mea a fost mereu arma mea de fier, tristetea care lupta pentru rautate,
niciodata nu mi-a invins fericirea!
-Banii nu fac fericirea, o cumpara gata facută

1 răspuns:
| Burdetiu a răspuns:

Statusuri prietenie:http://www.lipiciosii.ro/? do=Info&cat=statusuri&q=prieten

| Burdetiu a răspuns (pentru Burdetiu):

Prietenie:
Fericirea isi are originea in suferinta, si, oricat de mult am dori sa traim numai in fericire, este absolut imposibil, intrucat fara suferinta, aceasta niciodata nu-si va arata miraculosul spectru.

Mie dor de ochii tai de gura ta de trupul tau intr-un cuvant de tine te iubesc viata mea si iti multumesc ca esti alaturi de mine si ma iubesc neconditionat te iubesc A TA DULCEATA

Fericirea este o floare rara; ea vine si trece ca norul fugar de primavara.
-Fericirea adevarata este intotdeauna de o clipa.
-Fericirea: un lucru bizar; cei ce n-au cunoscut-o niciodată, nu sunt, poate, cu adevărat nefericiţi.
-Fericirea se manifesta atunci cand zambesti din adancul sufletului tau si…te simti cu adevarat liber.
-Deplina fericire consta in a face pe altii fericiti.
-Fericirea e ceva ce nu se atinge niciodata, dar pentru cautarea ei merita sa alergi toata viata.
-Fericirea apartine celor care stiu sa o faca sa astepte.
-Fericirea mea a fost mereu arma mea de fier, tristetea care lupta pentru rautate,
niciodata nu mi-a invins fericirea!
-Banii nu fac fericirea, o cumpara gata facută