| A_5617 a întrebat:

Vreau si eu un mass frumos de Craciun.batting eyelashes
Cel mai frumos primeste funda.

3 răspunsuri:
| teo3D a răspuns:

Uite aici cateva:
E Craciun! Este divin! Ne uitam pe geam afara…prin zapada Mosul zboara? …Ni se trage de la vin

De Craciun, daca vine la tine un tip gras si paros si te baga intr-un sac, nu te speria! I-am scris mosului ca te vreau pe tine de Craciun!

Da-mi o poza cu tine ca sa pot sa-i arat la mosul ce sa-mi aduca de Craciun

mosule anul acesta as vrea ca cel care imi e prieten sa nu ma mai tradeze niciodata... oare se poate? in fine da un buzz daca estii de acord

Viata asta ne inraieste si uneori actionam ca niste nebuni dar sa nu uitam ca este Craciunul si sa fim un pic mai buni

Sa ai un Craciun minunat pe care sa-l traiesti ca-n povesti si sper sa primesti macar 100% din cadourile pe care le doresti

Vine, vine Mos Craciun, Speram la un an mai bun… Craciun frumos tuturor, Un an nou, fermecator!

DnD… incerc sa il prind pe Mos Craciun…

De Craciun fi mai bun, lasa invidia si rautatea, gandeste-te la lucruri bune si hai sa fim prieten toti! La multi ani si multa sanatate!

Miros de brad, parfum de flori, bat la ferestre uratori, sclipesc pe cer stele in mii de culori, fiti fericiti de sarbatori, acum si-n anii urmatori!

Un batranel cu chipul drag, va veni la voi in prag, sa nu-l goniti e Mos Craciun, si va aduce un an mai bun!

Pe la geamuri cad stelute, iar pe foc sunt sarmalute, bradul e la locul lui, mosul e la treaba lui, sa ne fie noua bine, in Craciunul care vine. Craciun Fericit! fundita... te rog:-o3

| AyameXx a răspuns:

Aho, aho, prieten bun,
Care stai pe mess acum.
I-a opreste-te din scris,
Si-asculta ce-am de zis.
Chiar de esti cu DND,
BE RIGHT BACK sau BRB,
Sper sa nu imi dai ignore,
Ca iti spun un plugusor.
N-am intrat sa te stresez,
Am intrat sa iti urez,
La Multi Ani si fericire,
Liste de id-uri pline!

Eu si tu am terminat pentru totdeauna. Pana aici a fost,
am aflat ce ai spus si ce ai facut. Nu mai pot sa ma prefac ca nu stiu
nimic, nu-ti permit sa zici toate aceste lucruri.
De la tine nu m-as fi asteptat niciodata, eu am avut incredere in tine
si ce am obtinut cu asta?
De ce te duci si spui tuturor...
CA MOS CRACIUN NU EXISTA?

Pe la geamuri cad stelute, iar pe foc sunt sarmalute, iar bradul e la locul lui, mosul e la treaba lui, sa ne fie noua bine, iaca si Craciunul vine. Craciun Fericit

Mos Craciun bate la usa scoate mana din manusa si va da din palma lui darurile cerului.Langa brad si langa foc sa va umple de noroc.Craciun fericit

L-am visat pe Mos azi noapte, venea tare de departe cu un sac mare in spate sa aduca sanatate, deci asteapta-l ca el vine, dar acum este la mine!

Sa va fie casa, casa
Cu bucate noi pe masa
Mos Craciun cu sacul plin,
Drumu'n viata cat mai lin,
Bogatie cata vreti,
Sanatate pentru toti,
Iar la anul care vine
Sa va fie si mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aho, aho, prieten bun…
Care stai pe mess acum…
I-a opreste-te din scris…
i-asculta ce-am de zis…
Chiar de esti cu DND…
E RIGHT BACK sau BRB…
Sper sa nu imi dai ignor…
Ca iti spun un plugusor…
N-am intrat sa te stresez…
Am intrat sa iti urez…
La Multi Ani si fericire…
Liste de id-uri pline!……
SARBATORI FERICITE!

funda? pls puppy dog eyes