| 2puncteics a întrebat:

Vreau statusuri noi dar sa fie misto Cele mai bune statusuri primesthe Funda,

Va astept cu statusuri.

Răspuns Câştigător
| OBaa a răspuns:

perversa si rea e my bine asa asta e lumea asta e viata e my bine sa ai sange rece si sa nu pui suflet rece si sa nu pui la suflet tot c s petrece."

viata e ca o telenovela…numAi ca e live…. e ca pE scena…esti actorul principal…iN rolul pRincipal…chiAr daca piEsa ti sE pare uN cosmar!

Ia da`i fata mea de jurattt...De cnee are dragg? Pentru cnee a facut noptilee zilee.Pentruu mnee.Sauuu.Pentru tinee?

Ridic spranceana cand vad cucoana. etalata`n aere de Dolce & Gabanna

Nu sta pe ganduri, spune`le verde`n fata ca n`ai nevoie de cei care te fura in viata

Fata Buna poate sa Devine Repede Rea` Asa ca date`n Sange sh` nu te mai Baga atat in viata mea

Tine minte stii prea bine` Ca privirea mea nu minte! De azi am un singur scop! Sa pun fericirea mea pe primul loc!"

Spun tot ce`mi trece prin cap Petrec, fac tot ce vreau spune`mi U secrete noi! chiar crezi ca-mi pasa? iubesc, zambesc din nou e tot ce conteaza

Te pot ucide cu cuvinte, Te pot face sa-ti iesi din minte… Te pot ucide cu o singura privire Si, în acelasi timp, sa râd fara oprire….

. Baby, ea nu te vrea pentru ca o iubesti, ea te vrea pentru ca ii soptesti: iti fac palat in Bucuresti, cand o sa mai cresti

extraordinara si de ce nu? Pentru unii poate sunt superficiala. m-am saturat sa ma criticatsi intr`una. acum e timpul sa va tineti dreaquu` gura

Fi desteapta! Ca asa e bine. Zi ca ei si fa ca tine. Ma gandesc la ce nu e permis, la ce e interzis. La ce numesc eu vis

e greu cum ***` sa nu fie? cand pentru cei mai multi cunoscuti viata e doar o tragedie. si mie, si tie, ti s`a intamplat la fel... ingeru` nostru pazitor creca` doarme pe el!

asa ca lasa-i pe altii sa faca ce vor. incearca tu de azi sa-ti construiesti un viitor.

Si ma gandesc si sper si am ambitia mea, chiar daca pic, ma ridic si nu voi renunta

Aroganta si indiferenta din fire.pentru ca mi s-a dat viata, nu si instructiuni de folosire

Priveshte Ma Cu Ura Sau Poate Cu Mandrie Dar Eu Iti Zambesc Mereu Cu Aceeashi Simpatie

Ma simt pierduta intr-o lume mare… ma simt tentata sa calc totul in picioare."

Tine minte de unde ai plecat. Tine minte cine nu te-a tradat.Invata sa simti cine nu te minte. Scuteste-te singur de cuvinte.Ai sa vezi ca o sa-ti prinda bine. Cat sti cine e langa tine

Nu mai pune tu atatea sentimente din prima.Ca in scurt timp te lasa la pamant.mai rau ca herOina

Crezi ca imi pasa ce ai?…Oricum nu te respect, ai un ambalaj misto dar continutul e infect…Vrei sa pari un dur, un rau, pe mine nu ma sperii.Iei tseapa de la mine cum ia tom de la jerry

Uita putin d` prezent sh priveste`n trecut! Aminteste`tsi cine a fost langa tine la`nceput

Crezi ca ma ai la degetu` mic.sa moara mata` de nu stiu prea bine sa profit

Fraiere. e prea papusa chiar sh fara toc sau fusta

Nu mi-am atribuit un rol care sa le placa...Mereu cand am fost trista am zis ca o sa treaca!

Sper ca te-am ajutat! Funda?

2 răspunsuri:
| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Cel mai bune primeshte funda?laughing

| ella_7332 a răspuns:

starEa a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drumlove struck

si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine love struck

nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prietenei de pe pamant.love struck

• Si poti sa`mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei

Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu :* •"

Esti locu'n care intotdeauna m-am intors • Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos •

Ea mi`e ca 0 sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dup` culise, iar cand cortina a cazut, veselia a`nceput

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!

Încă mai aud vocea tare care îmi dădea sfaturi. Care îmi spunea : Fată eşti cea mai bună soră ever.; x

"ღ[As vrea sa tina capul sus si sa stie ca la greu o sa fiu cu ea. Nu lasam lantul strâns dintre noi sa rugineasca. Nu se baga intre noi vreun baiat sau vreo proasta!]"

Stiti voi sentimentu` de prietenie... O siguranta, un refugiu pe VESNICIE. :X

Funda? smug.