Vrei sa mergi la Despre oameni si melci? Iti dam noi o invitatie dubla.

V-am tot povestit de filmul Despre oameni si melci, in regia lui Tudor Giurgiu, cu Monica Barladeanu, Andi Vasluianu si Dorel Visan. V-am intrebat de anii ’90, timpul in care actiunea filmului are loc si am vorbit impreuna cu Monica Barladeanu. A venit acum momentul sa va trimitem la film!

Raspunde la urmatoarea intrebare si poti castiga o invitatie dubla la Despre oameni si melci (in Bucuresti), un tricou cu filmul, un medalion sub forma de melc, un poster si un DVD cu filmul Legaturi Bolnavicioase, primul film al regizorului Tudor Giurgiu!

Daca ai fi lider de sindicat intr-o fabrica, ce solutie inedita ai folosi pentru a strange bani si a salva fabrica de la faliment? (bineinteles, ideea ta trebuie sa fie complet diferita de cea din film)

Va asteptam raspunsurile pana duminica, 30 septembrie. Impreuna cu cei din echipa de promovare a filmului, vom alege cele mai interesante si inedite doua raspunsuri pe care le vom premia.

Succes!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ofer posibilitati cumparatorului ca sa poata plati in rate produsul facut in fabrica, sau as ieftini produsele (in caz ca ar fi alimente pentru vanzare).

| Ea12345 a răspuns:

As organiza tot felul de promotii si oferte: trageri la sorti de genul,, o tragere la sorti pe saptamana si daca ai noroc, iti primesti banii inapoi" sau,, inscrie-te cumparand produse de min X lei si vei primi prin tragere la sorti premiul Y",,, va oferim reducere de 10% a cumparaturi peste min Z lei, sau 5% daca e a treia oara cand cumparati produse de la noi". As da clientilor fideli carduri de fidelitate, c care sa aiba reduceri(ca la Catena laughing ).

Răspuns utilizator avertizat
| gohsty a răspuns:

As pune ursi panda sa vanda prajituri. Pentru fiecare prajitura un urs panda sare sotronul. La finalul sotronului pe ultima casuta trebuie sa mai ia o prajitura altfel ursul ramane blocat. smug

| TPU.ro explică:

Felicitari Estera123 si mariusxx, sunteti castigatorii! Veti primi pe mail mai multe detalii (verificati inclusiv casuta de spam).

Alexandra - TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai avand in vedere ca suntem in Romania, si ca daca esti lider sindical s-ar putea sa o patesti ca Virgil Sahleanu(R.I.P.), si incercand sa aleg si o metoda realista, in afara de a face chipsuri cu gust de mici si sarmalute si nici sa dai oameni afara nu e o solutie, nu ca ai putea ca lider sindical, eu as organiza lumea incat sa recicleze, tot ce se poate, plastic, hartie, fier, se face bani din asa ceva dupa cum s-a arata si intr-un reportaj Romania te iubesc http://stirileprotv.ro/......unoi.html, in acest fel facem putina ordine in jurul nostru si salvam si fabrica, intr-un fel imbinam utilul cu placutul!

| Estera123 a răspuns:

Sincera sa fiu nu imi aduc aminte care a fost ideea liderului din film, si daca se nimereste a fi la fel (desi nu cred) imi cer scuze. Eu cred ca as face mai multa promovare in strainatate (imi cer scuze ca fur ideea domnului Diaconescu laughing ), iar afisele sa fie ideea angajatilor si sa fie factute tot de ei, iar targurile sa fie organizate tot de catre cei din fabrica, evident cu indrumarea mea pentru a simti ca sunt niste piloni important a-i fabricii..si evident pentru a economisi si bani.

| Estera123 a răspuns:

Eu am fost si am vazut filmul duminica si a fost super! Multumesc mult.

| TPU.ro explică (pentru Estera123):

Ne bucuram foarte mult, Estera!

Alexandra - TPU

| Aniela_Oana_1981 a răspuns:

As trece pe productia de chips-uri cu aroma de mici si sarmalute.