| DjYeti a întrebat:

Vreo fata din judetul Salaj?happy De preferat localitatea Jibou..nu vreau tot felul de raspunsuri stupide. e vorba despre un proiect.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cauti acul in carul cu fan, cred eu...

| Nightcrawler a răspuns:

Daca nu e un proiect la ANATOMIE atunci nu ai ce cauta in categoria Dragoste si Sex

| DjYeti explică (pentru Nightcrawler):

Am zis nu raspunsuri stupide..eu vorbeam foarte serios. daca nu ti-ai gasit de lucru la ora asta atunci culca-te..Nu e anatomie. e mai mult biologiehappy Si poate ca se ajunge si la anatomie dupa o vremelaughing

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Lume lume adunati-va la primul proiect de acest gen in premiera pe plan mondial.Proiectul prima dezvirginare...cautam fete virgine pentru a ne ajuta in lupta noastra contra batjocorii si bla bla etc...Vezi ce reclama stiu sa iti fac? merit si o funda laughing

| DjYeti explică (pentru CadeamiarMaseaua):

Sigurlaughing daca nu vine altcineva cu o colaborare adevaratastraight face poate am gresit categoria da asta mi-a sarit in ochilaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DjYeti):

Ai grija sa nu patesti ceva daca ti-a sarit in ochi.