| BellaVedeta a întrebat:

Vreti sa fiti bogati sau saraci?

Sau sa fiti nici bogati, nici sarac!

Răspuns Câştigător
| RockyVedeta a răspuns:

Eu imi doresc sa fiu nici bogata, nici saraca, este bine in stadiul acesta.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e salariu de vreo 2000€ ma pot considera un om modest.

| ÎngerCretin a răspuns:

Să fiu sănătos.

| PedoBarbie a răspuns:

Bani, bani, bani!

| Madayna a răspuns:

Pe la mijloc, nici foarte bogat dar nici sarac.

| aneliram a răspuns:

Nu vreau sa fiu nici bogata, dar nici saraca.

| DoriKat a răspuns:

Vreau sa fiu bogata!

| einenebun23 a răspuns:

Toata lumea vrea sa fie bogata asta e clar. Trebuie sa fie ipocrit sa zica cineva ca nu si-ar dori sa fie bogat. Si mie mi-ar placea enorm dar m-as multumi si cu varianta mijlocie adica sa fiu asa intre sa imi permit sa imi cumpar necesarul lunar fara sa ma gandesc ca ce va fi maine.

| ForYouBaby a răspuns:

Nici sarac nici bogat intre este perfect fericirea nu inseamna bogatie de multe ori cei saraci sunt mult mai fericiti de cat cei bogati intr-adevar banii aduc de multe ori fericirea dar nu cei in exces in viata nu totul depinde de asta asa ca ar trebui sa fim multumiti de ceea ce suntem si de ceea ce avem, sa pretuim aceasta viata care nia fost oferita:X happy

| TequilaG a răspuns:

Cred ca toata lumea vrea sa fie bogat si nimeni nu cres ca vrea sa fie sarac. Mie una mi-ar placea sa fiu bogata.

| YourDreamGirl a răspuns:

Logic...oricine, indiferent de ce scrie aici vrea sa devina bogat/bogata

| Liiidiaaa a răspuns:

Da adevarul este ca toata lumea doreste sa fie BOGAT...
era o poveste pe ca
re profesorul meu ne spunea
Intr-o zi fiul unui tata bogat si puternic se gandea cu este sa fi sarac iar tatal ia sugerat sa se duca intr-o famielie de saraci pentru o zi
Tatal zioa urmatoare cand s-a dus sal ia pe baiat copilul era destul de suparat
Tatal intreaba:
Fiule, cum te-ai simtiti te vad suparat.
Tata oameni saraci de fapt sunt mult mai bogati decat noi
Ei in loc de o gradina ca a noastra au padurea intreaga ei in loc de o casa pot sasi gaseasca multe alte locuri de locuit
noi aveam...iar tatal la intrerupt supand:
Ma bucur fiule de ce ai invatat
Deci...cred ca cel mai bine este sa nu fi nici bogat nici saracbig grin