| MonkeyBoy a întrebat:

Windows 7 sau Windows XP? Ce calitati are fiecare? Care este mai bun? Cine imi raspunde la ambele intrebari primeste

1 răspuns:
| Aberdeen a răspuns:

Desi amndoua sunt destul de bune eu as opta pentru Windows 7(chiar daca eu am XP big grin )... windows7 difera prin faptul ca are mai multe aplicatii din calculator instalate si este o unitate cu o mai mare duritate fata de windows Xp

insa nu vei regreta nici daca alegi cealalta variantawinking

funda?