| a întrebat:

Hey! Tocmai m-au sunat niste prieteni ca azi plecam la munte.laughing)M-a surprins,dar am zis ok.
Deci cum va fi vremea? Mergem undeva pe la Tarcau, in jud. Neamt.Mergem la cort.Ce sa-mi iau?
Cine imi raspunde la ambele intrebari primeste funda!

4 răspunsuri:
| gicaputinica a răspuns:

1. Vremea:
http://www.portal-vreme.ro/neamt/tarcau.html

2. Haine groase, bocanci, pelerina, mancare, bautura, o fata :D (ma gandesc ca esti baiat), lanterna, tigari, gratar sau tuci, carbuni, acte, bani, medicamente de raceala si de dureri de cap dupa chef...ar mai fi dar imi scapa acum.
Oricum, distractie placuta!

| explică (pentru gicaputinica):

I`m a girl.laughing

| gicaputinica a răspuns (pentru ):

Eh! In cazul asta, un baiat! big grin

| gicaputinica a răspuns (pentru ):

Si nu mai ai nevoie decat de haine si medicamente din ce am scris eu acolo...