| ZaKid a întrebat:

"Yahoo messenger is unable to download files needed for instalation.Please check firewall setting and retry instalation".

Asta, la instalarea Yahoo Messenger. ( mai exact cand se downloadeaza >= Atunci cand se downloadeaza mai ramane putin din bara si se blocheaza) iar cand dau cancel imi apare eroarea de mai sus. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| lolipop221994 a răspuns:

Inseamna ca programul descarcat nu e complet! Descarca alt fisier, ori daca nu, intra in panoul de control si vezi daca nu il mai ai inca o data instalat! Bafta! Funda? happy