| Crisyy a întrebat:

Cand vreau sa instalez yahoo messenger imi da eroarea: Yahoo messenger is unable to download files needed for instalation.Please check firewall settings and retry instalation. ce vrea sa zica? mersi!

Răspuns Câştigător
| Blacknight2 a răspuns:

Poate ca ai firewall-ul activat. Ori il deblochezi sa iti permita sa instalezi messul ori ii dai disable. La mine a mers asa. Bafta.

1 răspuns:
| TeoriaLuiPytagora a răspuns:

Daca nu iti merge sa il reinstalezi inseamna ca s-a sters cv dll.uri de la windows. reinstaleaza windows sau poti sa iti fac cont pe Skype mi se pare mai bun de 100 de ori ca Yahoo Messenger + ca poti sa vb la microfon si se aude mai bine ca la telefon. bAfta!