| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Oare exista si pitipoanca in varianta masculina (in afara de cocalari)?

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da. Frumușăii aia frezati, eventual si cu parul vopsit, unghii pilite, blugi mulati cu 10cm mai scurti, tenisi fara soseta...
Mi-e frica de ei, sa nu-i fwt din greseala blushing

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

rolling on the floor ce naspet ești, domnle!

| SilentRain a răspuns:

Da' asta e Ray rolling on the floor

| SilentRain a răspuns:

App'hai salut chifteluta

| Yee explică (pentru SilentRain):

Yee!
Din nou, ma confunzi.

| SilentRain a răspuns (pentru Yee):

Cum spui tu chifteluta'

| Dismally a răspuns:

Sigur, exista si pitiponcii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt ãia care cumpãrã cadouri scumpe la femei, le trateazã ca pe niste printese, demnitatea lor nu conteazã atata timp cât femeia este satisfãcutã.
Astea sunt cele mai triste pitipoance, sunt mai rãu ca pitipoancele.