| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Voi ce faceti cand aveti de facut o treaba dar parca va e greu sa va apucati de ea?

6 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Pun muzica si ma apuc de treaba

| Hammurabi a răspuns:

Tu mă pândești? laughing)))

Toate treburile de care n-am chef, le fac mâine.
Sau pun pe altul să le facă. (avantajul de a fi șef laughing))) )

| EcceHomo a răspuns (pentru Hammurabi):

Eşti pe aroganță.laughing
Îi pui să facă şi treaba mare în locul tău?

| Hammurabi a răspuns (pentru EcceHomo):

Nu totdeauna.
Depinde de toane. laughing)))

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ma gandesc ce mizerabil o sa ma simt daca pana la ora x nu termin cu mizeria aia si cu ce anxietate o sa ma culc si o sa ma trezesc si cum imi distrug toata saptamana imi plang in pumn si apoi ma gandesc cum o sa aman tot restul lunii si tot restul anului si o sa ajunga anul pe lista cu cei mai rahatiti ani din viata mea si intru in noul an cu mizeria pe cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă apuc